Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs életkedvem! Hogyan kaphatnám vissza? Help me!

Figyelt kérdés
2 éve szakítottunk a barátnőmmel, kiderült hogy megcsalt nem is egyszer.. ezekután újra megpróbáltuk de már nem volt az igazi így vége lett. én sajnos azota se tudok túllépni rajta hiába próbáltam több kapcsolattal, nem bírtam csak 1-2 hétig. egyszerűen nem tudom mit csináljak, próbálok haverokkal lógni, bulizni stb. de már ezekhez sincs egyszerűen kedvem.. kérlek segítsetek abban hogy tudom elfelejteni végleg az exem és hogy kaphatnám vissza az életkedvem?!:( 20/F
2012. febr. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tudatosítsd magadban, hogy egy büdös ribanc! Így könnyebb lesz valamelyest.
2012. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Van hummered?
2012. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hiába tudasítom magammal.. így sem tudom. Sajnos nincs hummerem. :D
2012. febr. 11. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hetente 3x berúgok, félig-meddig bevált.
2012. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Visszakapni valószínűleg nem fogod ezek után,átmentem ezen én is,tudom mit érzel,egyszerűen minden módot próbálsz de semmi.Nekem az vált be, hogy minden fajta kapcsolatot megszakítottam vele,facebook tiltás,satöbbi satöbbi.Tudtam azt, hogy ha lát,ha hall rólam,tudja mi történik velem minden pillanatban,mik az érzéseim,akkor nem leszek érdekes számára,hisz ismer mint egy könyvet.Én eltűntem a céllal, hogy elfelejtem 40 napig volt törölve facebookomról,és nem láttam nem találkoztam vele,semmi.Majd a 40. nap éjjelén kaptam az sms-t hogy mivan velem stb.Ha nem tulajdonitassz neki jelentőséget,nem ugrálod körbe,nem bókolsz neki fojamat,nem vagy nyálcafat,hanem határozott férfi vagy,nem beképzelt,akkor még visszakaphatod.De az első, hogy csaj után nézel,haverozol,ne maradj egyedül.

Ha szeretett akkor visszajön.

És jobb lessz.peace.kitartás

2012. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt kipróbálom hátha segít!
2012. febr. 12. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Lol. Már ott idióta voltál, hogy megcsalt (töbször is) és újra kezdted vele. Mégis mit? Ha eljuttok a megcsalásig ott már nagyon nincs rendben valami. Lehet ez a részedről, illetve az ő részérpl is. Talán ezért kellene néha dugás helyett beszélgetni egy fél órát... De hát beszélhet az ember.


Életkedv: Keress célokat, írd le naponta egy papírra, és próbáld meg megvalósítani azokat.


..


De ne az legyen a célod hogy visszaszerzed az exet.

2012. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat magad elé, próbáld meg elérni őket. Célok nélkül nem élet az élet.
2012. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!