Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem történik semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történik semmi? Bővebben.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác. régen együtt voltunk, aztán vége lett. közben lett barátom, de ő előhozta a témát h nem-e bántam meg hogy szakítottunk, illetve hogy újrakezdeném-e. akkor azt mondtam, hogy nem aktuális... most, hogy vége lett 1hónapja a kapcsolatomnak a barátommal újra megkérdezte, és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk újra. De most valamiért nem történik semmi... nekem kellene úgymond kezdeményeznem? ha igen akkor hogyan lehetne? vagy adjam fel? Előre is köszi a válaszokat
2012. febr. 12. 16:59
 1/2 anonim válasza:
én is majdnem ugyanígy vagyok.14/F hány éves vagy?? :)
2012. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg szeretnél visza menni a másik sráchoz vagy csak igy akkarod kiheverni az előző barátodat? Ki szakitot kivel? De ha nagyon szeretnél ujra összejöni akkor te is léphetsz mert lehet ő ugy gondolja ő megprobálta, hogy gyertek össze ujra azzal, hogy megkereset ezzel a kérdéssel és te is tegyél a kapcsolatért.
2012. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!