Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire számítsak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számítsak mi lesz? én mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátom szakított velem fél év után, azért mert bulizni akar és a saját útját járni. Ez egy hónapja volt. én kérleltem őt hogy ne de mondta h ő már lezárta. most meg rámírt hogy hiányzok neki sokszor. megbeszéltük, hogy találkozunk. Szerintetek vissza akar kapni? mire számítsak mi lesz mikor találkozunk? majd kiönti nekem a szívét h jajj mennyire hiányzok vagy lehet h csak látni akar? teljesen összezavar. Már kezdtem jobban lenni és felszakítja a sebeket. Én még szívesen járnék vele csak félek, hogy megint csalódás lenne. 16L 18F
2012. febr. 12. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem talált senkit a bulizásai alatt, és most elővett téged, mint leszakadt karú rongybaba a takarékszövetkezet.
2012. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem is értem miért csinálja ezt velem.
2012. febr. 12. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt szex is kozottetek? Am szerintem egy probat emger az a tali de semmikepen se ne te kezdemenyezz semmit se,
2012. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen volt. rendszeresen
2012. febr. 12. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a punci és mivel te tuti hogy megadod neki ezért akar most hirtelen visszakapni,Bocs ,hogy igy fogalmaztam de tuti ez van.Nálad egyszerübb a dolga mint ,honapokig keresgélni.
2012. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiélte magát, és rájött, hogy veled a legjobb mégis.
2012. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy az utolsó vagy csak nemtalált magának senkit akivel szexelhetne... Szerintem nermélj tole sokat de talira menj el.. Hátha mégis..
2012. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem nem tudott összejönni egy másik lánnyal,és ezért visszaakar menni hozzád :/

én nem bíznék benne...

2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!