Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok szakítani a szeretőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt.Neki csalàdja van(feleség,2 gyerek).Mielőtt megköveznétek,sokàig nem tudtam,hogy hàzas.Nagyon jól működött a kapcsolatunk,szerelmesek voltunk mind a ketten.Persze én többet akartam,de ő azt mondta,a gyerekek miatt nem vàlik.Most ott tartunk,hogy màr érzem nem úgy szeret,mint régen.Heti 1-2 alkalommal talàlkozunk(amit majdnem,hogy ki kell könyörögnöm).De nem akar szakitani.Én bàrmit megtennék érte.28L és 34F
2012. febr. 10. 21:26
1 2
 1/17 Macs1209 ***** válasza:
100%
Most őszintén, keress olyan pasit, aki úgy megdönget, hogy elfelejted a szeretődet...
2012. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Dugj fel neki egy távirányítót, magadnak meg egy karfiolt!
2012. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
szerintem jobbat érdemelsz nála:/
2012. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha a gyermekei felaksztják magukat, vagy egy vonatelé ugranak, felvágják az erüket, eltűnnek örökre egy tóban, ködben vagy egy csendes, néma pillanatban,örökre nyomuk vész, majd anyuka mréget veszbe, s sírba viszi magával családját vagy gyermekei apját a kutyáknak találalja fel, akkor gondolj rám.
2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Akkor kellett volna ott hagyni mikor megtudtad h családja van. Innentől bárhogy magyarázod szar alak vagy.
2012. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott és keress mást
2012. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge vagy!!! Felelőtlen. Ez az igazság.
2012. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
A szüleim elváltak egy olyan "nő" miatt mint te. Azóta, ha ilyenről hallok mint te, elkezd viszketni a tenyerem, de most csak annyit mondhatok, hogy KERESS VALAKI MÁST TE PATKÁNY!!!!
2012. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


Osztom a véleményét. Egy tárgy vagy ebben a sztoriban (egy felettébb levakarhatatlan tárgy), nem több. Nincs közös jövőtök, nem csak a gyerekek miatt hanem azért se mert a szóban forgó férfi szemében vagy tárgy! Ahogy a magad szemében se vagy sokkal több, ugyanis ha képes lennél tisztelni magadat akkor nem koslatnál utána pincsikutyaként.

2012. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is elvàltak.Mégis itt vagyok.Mindketten megtalàltàk az igazit,akivel 25 éve boldogan élnek.
2012. febr. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!