Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy (kezdődő) párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (kezdődő) párkapcsolatnál mennyire számít a szüleitek véleménye? Már mint az, h. mit gondolnak a lányról/fiúról, szimpatikus-e nekik? Ez mennyire befolyások titeket?

Figyelt kérdés
20 év felettieknek szól a kérdés, meg legfőképpen olyanoknak, akik még otthon laknak, tehát a szülők viszonylag gyakran találkoznak a párotokkal.
2012. febr. 13. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is racionálisan meg kell vizsgálni mi a szülői kritika tárgya.Lehetnek olyan dolgok aminek nincs nagy jelentősége pontosabban nem mindenkinek zavaró pl:a pasi nagyon szétszórt/kétbalkezes/nem ügyes a férfimunkába/ nem főz ügyesen a barátnő/horkol/izgága/hisztis/aggályos/szeret a tükör előtt lenni/nem pénzes

Amiket felsoroltam azok mellett lehet:jólelkű,önzetlen,segítőkész,családcentrikus

Ha ilyeneket hall édesanyád,hogy az előző nőjét verte vagy zsarnok akkor arra oda kell figyelni

2012. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem szabad,hagyni,hogy manipuláljon.Ha valóban rendes,odaadó a pasi csak anyukádnak nem tetszik mert pocakos és mindent elkövet,hogy ne gyere össze vele akkor azt nem szabad engedni.Az én anyukám olyan volt.Már 2 pasival összeboronált egyről meg lebeszélt és nem volt igaza.Kétszer is rábeszélt egy pasira mert jól állt anyagilag de amúgy bunkó,zsarnok,önző volt és kihasznált.Lehet nem célszerű a szülőket mindenről tájékoztatni pont azért mert befolyásolhat.Lehet te jobban rá érzel ki való hozzád mint ő.Óriási tévhit,hogy ami jó a szülőnek azzal boldog lesz a gyerek.
2012. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha sokan mondanak rosszat a párodra nem csak a szülők hanem a fél város akkor azt mérlegelni kell vagy utána járni tényleg igaz-e.Ha sokan mondják ,hogy pl:alkoholista nem csak a szülők akkor gondolkozni kell.
2012. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szüleim még nem találkoztak vele. Meg igazából nem ismerik, szóval nem hallhattak még róla semmit, mármint h. azt beszélik róla a városban, h. ez meg az. Csak hát nem tudom, h. mi lesz a véleményük róla. Még nem volt barátom, ezért nem tudom, h. hogy fogják fogadni. Nővérem barátját elfogadták, mondjuk kiderült, h. a szülők ismerik egymást régebbről, szóval nem volt probléma. Igazából attól tartok, h. a végzettsége nem tetszik nekik, mert most csinálja estin az érettségit, még 1 éve van hátra, és egyébként szakmunkás. Én, a nővérem, és a szüleim is diplomásak. Tudom, h. a papír nem jelent semmit, meg engem tényleg nem zavar, h. ő nem diplomás ember.
2012. febr. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!