Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már h a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már h a barátotok játékból lenyomkodott a víz alá miközben fürödtél?

Figyelt kérdés

csak érdekelne, semmi komoly

mondtam neki jöjjön be nyugodtan beszélgetni miközben fürdök. beszélgettünk, aztán lenyomkodta a fejem a víz alá. röhögtem rajta. meg csikizett is közben. élveztem a játékot.

csak érdekelne, mások is játszottak-e ilyet már, mert ilyenről eddig még nem hallottam :)

remélem nem vagyok mazochista mert remélem máskor is szétcsikiz a kádban...


2012. febr. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
gyilkooooos!!!!
2012. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez az amikor 14 évesek élnek szexuális életet?
2012. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lila nyuszi ***** válasza:
58%
Nem, én meg játékból orrba nyomnám. :)
2012. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok és mi is szórakozunk ilyenekkel
2012. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is csináltam már ilyet a csajommal.

És még egy beton béléstestet is kötöztem a lábára (Isten nyugosztalja)

2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ájron ***** válasza:
Furi.
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha csak egymást heccelitek akkor nincs semmi baj ez természetes hogy szerettek játszani egymással. Ne halgass azokra akik csak azért járnak ide, mert olyan nyomorúságos életük van hogy csak annyi jutott nekik az életben hogy másokat cikiznek! De aztán csak óvatosan! ;)
2012. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

érdekes, azokat pontozták fel akik nem is a kérdésre válaszoltak.

aki meg a kérdésre válaszolt nem pontozták fel.

hm hm

2012. febr. 14. 19:56
 9/9 A kérdező kommentje:

csak tájékoztató jelleggel akik nem a kérdésre válaszoltak és cikiztek: az egyik értelmes válaszolóval priviztem és végül ezt írtam neki:

köszi! jó h veled lehet ezekről beszélgetni. mi lett volna ha a kérdésben teszem ezeket fel? már így is annyi ostobaságot írtak oda :S

2012. febr. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!