Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne folytatnom vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne folytatnom vele az ismerkedést vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel az interneten ismerkedtem meg. Általában eddig minden barátomnál az első talinál megvolt az a vonzalom, hogy tudtam, hogy nekem ő kell. De nála, semmi vonzalom, semmi kötődés nem volt még a 3. randi után sem. Helyes fiú, és tökre összeillünk horoszkópilag is, meg nagyon kedves velem. Állandóan apróságokkal kedveskedik, és eljött a sulimhoz csak azért hogy lásson, meg tök jól el is tudunk beszélgetni. A másik ami zavar még, hogy nagyon tapasztalatlan. Elmondása szerint, nem volt még párkapcsolata, sőt még nem is csókolózott, hogy a többiről már ne is beszéljünk. Nekem se volt sok kapcsolatom eddig, csak 1, de vele 3 évig voltam együtt, szóval abban már minden benne volt, aminek egy normális párkapcsolatnak része kell legyen. Nem tudom, mennyi erőm lenne ahhoz, hogy elölről kezdjek mindent egy teljesen tapasztalatlan fiúval.


Szóval a kérdések amihez tanácsot kérek.:


1, Szerintetek egy idő után megjön az a vonzalom, amire vágyok, esetleg bele tudok szeretni egy idő után?

2, Érdemes egy teljesen tapasztalatlan fiúra pazarolnom az időmet, bele fog jönni a dolgokba, vagy inkább hagyjam, és keressek olyat aki elég érett hozzám?


18/L


2012. febr. 13. 20:28
1 2
 11/12 DarkChii ***** válasza:

Nekem is idő kellett mire úgy igazán, rózsaszín-szemüvegesen szerelmes lettem a barátomba. Több hónap. De vele legalább megvolt két fontos tényező az elejétől: a vonzalom és a bizalom. Ha nem lett volna meg, nem is fogok bele. Aztán még elég sokat agyaltam, hogy jól döntöttem-e, mert nem éreztem azt a nagy, belső lángolást... És marha nagy hülyeség lett volna kilépni belőle, mert megérkezett! :-)

Szerintem ezt érzi az ember. Tudja, minek szeretne esélyt adni, és minek nem. Higgy a megérzéseidben. :-)

2012. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem az első pasim egy tapasztalt srác volt, én meg egzáltalán nem voltam az, de nagzon jól kijöttünk egzmással...szóval az nem feltétlenül igaz, hogy jobban összehangolódtok ha mindketten tapasztalatlan vagy mindketten tapasztaltak vagytok...

Csak türelem kell hozzá

2012. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!