Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek a lehetetlennek tűnő plátói szerelem végül valósággá vált?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az lenne a kérdésem, hogy hogyan sikerült?
2012. febr. 14. 00:19
1 2
 11/20 aszomszedneni ***** válasza:

heti 5000

foritn és egy megfelelő ember + hogy legyen kéznél cigipapír :D

2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Attila9302 ***** válasza:

Gondolom te is ilyen helyzetben vagy.

Neked miért reménytelen? :)

2012. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 aszomszedneni ***** válasza:

pont ,hogy nem lehetetlen :D

először az ötezer nem volt meg, akkoriban nagyon szomorú voltam :( aztán a megfelelő ember tűnt el (ekkorra az anyagi rész már szerencsére rendeződött) ... mostmár minden rendben :D

2012. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sokan szenvednek ettől a plátói szerelem dologtól, köztük én is valamennyire. Egy lány az oka, akit valószínűleg sosem fogok tudni elérni, mert nincs pénzem. Értem én, hogy fontos dolog a pénz egy pénz alapú világban, de kéne, hogy számítson maga az ember is. Én azt látom, vagyis hiszem, hogy a plátói szerelmek többsége sosem válik valóra és ez nagyon szomorú. Álmodozunk csak és tudjuk legbelül, hogy ez bizony lehetetlen. Nagyon elkeserítő dolog az, amikor két ember nem tiszta érzelmek alapján talál egymásra, hanem azért, mert a másiknak pénze van.
2012. febr. 14. 21:17
 15/20 A kérdező kommentje:
A kérdést pedig azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy volt-e valakinek része olyanban, hogy a szinte elérhetetlennek tűnő álomból valóság lett. Az ilyen dolgok az emberek töredékének sikerülhetnek csak szerintem és talán ők a világ legboldogabb emberei.
2012. febr. 14. 21:18
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pénzes téma nagyon gagyi. A szerelem nem a pénztől függ. Ha k.rvát szeretnél pár hónapig, akkor persze az a fontos. Ha ennyire fontos neki, akkor k.rva.
2012. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én ebben nem hiszek..Ritka ha az ember azt kapja meg akit szeretne.de ne legyen igazam...
2012. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
ja és ha a lány csak a pénzre hajt akor eleve felejtsd el.még ha meg is kapod mindíg lesz olyan akinek több pénze lesz nálad!
2012. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom igen és nem. 14 évesen mikor először megláttam a ffi , rögtön tudtam hogy hú ez valami valami furcsa. Ismerem . Letudtam egy gyerekes vonzalomnak. Hisz gyerek voltam. Az érzés hogy hu itt van , remegő térdek... Nem tudom a szemem levenni róla az illata elkábít a hangja és nevetése megbabonáz. Sok év telt el úgy hogy közben próbáltam magam korosztály afelé nézelődni, ő 11 évvel volt idősebb, de hiába. Mikor felbukkant kikészültem. Etelt 10 hosszú év. Több napot volt a közelemben és szenvedtem éjjelenként nem aludtam étvágyam se volt. Meg kell mondanom neki most. Megírtam neki névtelenül csak hogy kiírjam magamból. Többet nem tehettem túl bonyolult lett volna. Mindig azt hittem sosem kerülhetek hozzá igazán közel. És egyik este mikor még nem tudta én írtam neki valami megváltozott. Utólag bevallotta nem tudta ő se mi volt de sokat gondolt rám. És rájött mindig is benne volt a levegőbe. Ezt mind azután mondta el hogy felfedtem magam. De már késő volt mindenhez késő. Eltelt még 2 igen kínszenvedős év. Majd egy újabb este együtt és megcsókolt. Soha életemben olyan boldog nem voltam. Igen utána többször találkoztunk és szeretkeztünk ami örökre az emlékeibe zártam. Olyan bonyolult az életünk hogy nem lehetünk együtt. szeretjük egymást de nem jut több ennél . Most a jobb mindkettőnknek ha nem látjuk egymást szakaszba tartunk. De mindig szeretni fogom. És igen van plátói szerelem beteljesülő, csak nem mindegy mikor, mert lehet már későőő!!! Itt a lényeg. Ne húzd az időt ne húzd mert lehet hogy késő lesz és örök életben bánni fogod!!!!! Légy őszinte magadhoz légy őszinte hozz és mond el mit érzel!!!
2012. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kedves előttem szóló! A te szerelmed ugyan plátói, de az enyémhez képest biztosan nem az. 15 voltam, amikor beleszerettem egy 22 éves lányba. Ez már most kezd rosszul festeni... De nem ez volt az egyetlen probléma. Ugyanis Ő Ausztráliában élt. Soha nem hallott még rólam, így nem is találkoztunk egyszer sem. Gyönyörű lány volt, én meg fiatal és szerelmes. Sok álmatlan éjszakám volt miatta akkoriban. Tudtam, hogy teljesen reménytelen, mégis elkezdtem érte küzdeni. Szinte már csak Ő tartotta bennem az életet. Azóta eltelt sok idő. Harcoltam érte. Majdnem kiköltöztem Ausztráliába is, csak érte. Egy gyerek sok mindenről álmodik, de minden másképp sül el. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni...
2012. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!