Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján szeret bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján szeret bele az ember valakibe? úgy néz ki, hogy ez egyszerűen csak megeseik, talán a lényébe, függetlenül attól, milyen a személyisége?

Figyelt kérdés

HOgy a fenébe lehetséges, h teljes szívedből szeress valakit, aki olyan dolgokat csinál, amelyekkel te nem értesz egyet nagyon (normális esetbe szóba sem állnék ilyen valakivel) és ráadásul már nem is kellesz neki és egy kicsit meg is bántott, ahogy lezárta a kapcsolatot.


és még mindig eszembe jut, minden nap gondolok rá. (teljesen hülyének érzem magam, soha nem volt még ilyen velem és fogalmam sincs hogyan mulasszam el az érzést, kezd agyamra menni)


2012. febr. 14. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel de rmélem az idő segit.
2012. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát ha így is van... vajon mennyi idő kellhet? ettől tartok, h sok idő.

Nem érzem, h így tudnék vagy akarnék ismerkedni egyáltalán vagy lehetséges, de olyan kevés esélyt látok h találok valakit, aki iránt így érezhetek és ráadásul ez viszonzásra is lel.

2X év alatt velem most fordult ez elő először.

2012. febr. 14. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az idő segit,csak ne találkozz vele :)
2012. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm, igen úgy könyebb lenne biztosan, ha nem találkoznánk, de ha ezt megvalósítanám, azt nagyon furcsa lenne a mi esetünkbe
2012. febr. 14. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy másnál hogy működik, azt nem tudom, én egyszerűen csak azt érzem, hogy rá van szükségem, és senki másra,nálam így jön ki a szerelem.Sajnos ritka az ilyen,legalábbis mostanában nem volt ilyen, és én se kellettem senkinek mostanában....De majd ha meg lesz,soha nem akar majd el hagyni, mert anyira érzetetem, hogy szeretem.
2012. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem elég az, ha valakinek a szemébe nézek. Még az arcát sem kell látnom hozzá, elég ha csak felé nézek, és az benyomja a szerelem gombot az agyamban. Iszonyatosan zavaró volt, sikerült megszüntetnem pár éve, azóta hálistennek nem nagyon volt ilyenem, hogy szerelem első látásra.


Szerintem azt kellene tisztáznod magadban, hogy a szerelem egy érzés, amit eldönthetsz, hogy követsz vagy sem. Jelen esetben egyátalán nem javaslom, mert a srác, akiért ennyire rajongsz ezek alapján egy gyökérnek tűnik, aki nem érdemel meg. Nyilván ahhoz, hogy a szerelmet ignoráld, vas akarat kell, de szerintem elegendő gyakorlással bárki képes rá. Én javaslom, hogy ismerkedj másokkal. Még ha semmi nem is lesz belőle, akkor is hamarabb túllendülsz ezen az egészen, mintha magadba zárkóznál, és csak azon agyalnál, hogy mennyire szereted ezt a srácot. Könnyű túlpörögni, és még jobban bebeszélni magadnak, amivel meg csak saját magadnak nehezíted meg az életet.


(Nem értem, hogy minek vannak kint ilyen 3 éves témák, na mindegy.)

2015. márc. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!