Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez pofátlanság? Csaj részéröl.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pofátlanság? Csaj részéröl.

Figyelt kérdés

ma pár száz kilométerre volt dolga. azt mondta, ír majd egy smst, h hogy sikerült a vizsgája, de semmi.

mikor meg felhívom: kérdeztem, ennyire fontos vagyok, h egy smst sem bírtál írni. gúnyosan, írónikusan megjegyezte mennyire.

aztán meg mikor szóvá teszem én vagyok lebaszva, h milyen vagyok.

előtte pedig ha nem 5ször, akkor egyszer sem, de bíztattam, felhívtam telon, sms...ilyenek.

nekem meg holnap lesz emelt szóbelim és egy hajrá...semmit nem kaptam. csak magával van elfoglalva?

miért kavar fel szóbelim előtt? miért volt ilyen pofátlan?


2009. jún. 3. 20:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
úgy felidegesített...am 18ak vagyunk...
2009. jún. 3. 20:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé paraszt... :S
2009. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak az idegesség miatt, majd lenyugszik, az is lehet, hogy valami rossz történt vele, de nem akarlak én is idegesíteni a szóbelid előtt, szerintem kapcsold ki a géped, és menj aludni, holnap pedig legyél fitt és vidám! :) majd utána is ráérsz problémázni :)
2009. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A két szóbeli időpontban volt? Mármint egy nap vagy héten? Mert akkor lehet h csak el volt havazva....De beszéld meg vele ha zavar !
2009. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából...ez a gúnyosság tényleg nem túl szimpatikus. Mondjuk néha velem is elfordul olyan, hogy elfelejtek valakit felhívni, akinek megígértem, de utána sűrű bocsánatkérések kíséretében beszélek vele, nem gúnyosan. Szóval szerintem nem csak pofátlanság, de szalonképes, ám súlyosabb jelző nem jut eszembe.
2009. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

erőnlétin volt...egy egyetemre.

én meg itthon tanultam...volna...

de jobban izgultam mint ő.

de ő meg le se szart, pedig megígérte. elhihetitek, mennyire ideg voltam.

mikor meg felhívom...tiszta vidám...és gúnyosodik velem.

én egyszer nem írok neki smst ilyenkor, akkor két napig durci.

valljuk be, le se szart...

de miért?:S

2009. jún. 3. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Van, akit nagyon irritál, ha a vizsgájával kapcsolatosan faggatják. Pláne amíg benne van a vizsgadrukkban, és ez nem feltétlen múlik el egyből azután, hogy megkapta az érdemjegyet.

Nem pofátlanság a részéről, hanem ideges, fáradt, frusztált.

Én se szeretem, amikor másról se hallok, hogy vizsgák így, mondd el hogy sikerült, hajráhajrá... és igen, sokszor egy sms-t is fárasztó ezzel kapcsolatban leírni.


Nem kell ilyenkor felvenni ezeket, nyugi!

Majd ha überhajtás lesz vizsgaidőszakban az egyetemen, akkor megtapasztalod, hogy mennyire szörnyű is lehet ez.

2009. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Höh... ez elég vicces általában fordítva szokott lenni (már bocs )
2009. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

xd

utolsónak:

reggel 7re ment.

2kor vége volt, ezt még megkérdeztem teloban.

és 6kor felhívtam, nah mivan?

ennyi idő alatt nehéz feldolgozni...bocss, de ez nevetséges...

2009. jún. 3. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az utolsónak.

Kedvesem is hányszor mondta: "bocs, hogy megkérdeztem", vagy "jól van, bocs, hogy élek", vagy ilyenek, szóval volt, hogy én is durván reagáltam neki, pedig elhiheted, nem direkt elhatároztam, hogy márpedig én bunkó leszek vele.

Ha másban is észreveszed, hogy lekezelően bánik veled, vagy nem is foglalkozik veled, akkor kezdhetsz el aggódni, de akkor se a vizsgád előtti napon! Oda nyugodt fejjel kell menni. :)

2009. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!