Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez pofatlansag a reszemrol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pofatlansag a reszemrol? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Ma eretsegiztem nemetbol,8ra suliba kellet legyek,2 es fel ora hosszat megvarakoztattak mivle nem volt egy kis problema.Nagyon ehes voltam mar ugy 11 fele,gondoltam felhivom a baratomat aki kozel lakik a sulihoz h hozzon egy szendvicset nekem mivel mi nem mehettunk ki,de nem birt mert epp ment el Budapestre.Mikor vissza jon azt mondja nekem h hogy lehetek ilyen pofatlan es h hogy gondolom en hogy kerek tole egy szendvicset h hozzon nekem!!Oszevesztunk.
2009. júl. 1. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem a barátod nagyon bunkó! Azon felkapja a vizet, hogy az éhező barátnője egy szendvicset kért? Az eszemet eldobom.. Inkább rohannia kellett volna, hogy vigyen neked enni. Röhejes!
2009. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

húúúúúúúúúú de nagy probléma.

mi lenne ha megcsalnád??......... szektát alapítana.

Lehet hogy mensruált.

2009. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem pofátlanság. Egy baráttól mért ne lehetne ilyet kérni.

De ez a "barát" sosem volt igazi barátod.

2009. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem voltál pofátlan, sőt ő volt az. hogy gondolja mégis? ne akarj szerintem kibékülni vele, hagyd a francba, meg sem érdemli... minimum kellett volna egy szendvicset vinnie, sőt ha annyira figyelmes akkor csokit is... áh..
2009. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pofátlan, nem is tudom miért viselkedik így a barátod, azért lehetett volna valamivel toleránsabb, vagy mutatkozott volna annak.Ennyibe ha nem számíthatsz rám,meg ezért összevesz veled akkor mi lesz később?
2009. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem Te voltál a pofátlan,hanem ő.Ha nem érti meg,nagyon éretlen lehet még... :S
2009. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2009. júl. 1. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pofátlanság, érdekes barátod van ha így reagálta le.
2009. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak a fejemet fogom,hogy mi megy itt...Hogyha nekem éhes a barátnőm,és felhív,hogy vigyek neki egy szendvicset,akkor akárhova is készülődök menni,ez lenne a legfontosabb,hogy vigyek neki egy szendvicset,vagy nem is egyet,inkább kettőt,hátha később is éhes lesz! De nem,Ő éppen ment Budapestre,ezért rohadtul nem ért rá.Röhej!
2009. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hat ez pofatlansag volt,DE az O reszerol,meg is ertem azt hogy ossze vesztetek,de hogy lehet ilyen hogy egy szendvicset nem tud neked el vinni,epp annyira a nehezere esett?megertettem volna akkor(de nem bisztos)hogy ha nem a baratnojerol van szo,de igy...
2009. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!