Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted? Ez már a pofátlansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted? Ez már a pofátlanság mitovábbja?

Figyelt kérdés

Következő történt . A lány szívatott, többször randiztam vele, jó jelek jöttek, félig meddig össze is jöttünk, megszerettem. Tegnap este elmentünk bulizni a baráti körömmel születésnapot ünnepelni. Komolyabbra fordítottam a szót, végig őszinte voltam , azt mondta ő nem akar kapcsolatot , nem akarja elkötelezni magát de nem akar megbántani. ( WTF ? akkor miért randizott velem ? miért fogta a kezem? miért adott olyan jeleket amik egyértelműek? ) Történt tegnap este , eljöttünk a szórakozóhelyről csapatban . És ma hallom a hírt, hogy egyik haverom összejött vele, ott volt nála buli után. Kérdem én tudom hogy mind2-jük rohadt nagy patkány. De főleg a haverom mikor meséltem a csajról neki, megmutattam iwiwen ... stb....

Nagyon fel ment bennem a pumpa mikor megtudtam.

Mit javasoltok ?


2010. márc. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálna nekem mentegetőzni elhajtanám a jó büdös pííííbe. Ha nem fog neked magyarázkodni akkor ne szólj hozzá többet de a haverodhoz se. amúgy meg soha többé ne állj vele szóba
2010. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni és ne foglalkozz vele. Többet nem tudok tanácsolni. Vannak ilyen emberek sajnos...
2010. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Üsd a pasit vagy a falat.
2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát erre nem lehet sokmindent javasolni... de...

ha a haverodat bárátnak is tekinted, tudd meg nem az. A lány meg valszeg ilyen szöveggel ületett fel. Felejsd el őket, főleg a "haverodat". De én beolvasnék azért utoljára mind2nek :) talán ha tényleg jóba voltál haveroddal, neki még be is mosnék egyet, egy jó erőset hogy emlékezzen, (vagy épp hogy ne elmékezzen semmire :D ) aztán le*zarnám.

2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"azt mondta ő nem akar kapcsolatot , nem akarja elkötelezni magát de nem akar megbántani."


Nade mégis mit akarsz? Ott kell hagyni. Azért mert randizgatott veled az őt se kötelezi semmire.A haverodnak is lehetne annyi esze hogy ha veled megcsinálta akkor vele is fogja.

2010. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mindezt nem akkor mondta mikor találkozgattunk és happy volt , hanem tegnap ...........
2010. márc. 21. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem netovábbja véletlenül? Nem lehet mit tenni, manapság annyi a gyökér mint japán turista velencében...Hagy a rákba az egészet.
2010. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!