Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális így?

Figyelt kérdés
Szóval, ma volt a 3 éves évfordulónk és valentinnap is. Igazából, nem akartam az egészet felfújni, de egy tábla csokit vagy egy szál rózsát vagy akár a kertből össze szed egy kis gazt annak is örültem volna, nem a pénzen múlik, hanem a gesztuson. Ehelyett a éppen fizetünk a cba-ban akkor bejelentett, hogy 'boldog évfordulót és valentin napot' és ennyi le volt zárva. Én vettem neki több féle csokit beleadtam a rendelésébe. A pékségben meg viccelődik, hogy a haverja, 3000ft-ért vett csokrot a barátnőjének. Már komolyan arra is gondoltam, hogy nem nekem vett, hanem másnak. Nekem ez iszonyatosan rosszul esett.
2012. febr. 14. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem normális, hogy ennyivel elintézte, lehetett volna benne több érzés is. amúgy a valentin nappal nekem is tele van a tököm

F

2012. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a lányoknál ez a sok hülye évforduló meg szülinap meg egyéb baromság egy MÁNIA!
2012. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én inkább, az évfordulónk miatt vártam volna mást, a valentin nap szerintem elég hülyeség :)
2012. febr. 14. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
az évfordulóra nem normális. annak én is megadom a módját
2012. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez azért tényleg parasztság volt a részéről.én sem fújom fel nagyon ezt a valentin napot, mert nem csak akkor kell törődni a párunkal, de akkor legalább ne hencegne ezzel amit írtál, meg egy szál rózsa kb.200ft..
2012. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valentin napot főként azok veszik komolyan, akik társat keresnek. Gondolj csak bele, Angliában, Amerikában nem főként a párok adnak ajándékot egymásnak, hanem akik szinglik. Így hívják fel egymásra a figyelmet. Hogy azokra is figyeljünk, akik rajonganak értünk. Ne csak azokat vegyük észre, akikért oda vagyunk.
2012. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából, volt egy olyan beszólása, amikor megjegyeztem, hogy a haverja elég rendes volt, hogy 'neki nincs pénze ami furcsa mert épp vásárolni voltunk... :) de amúgy egy szóval nem jegyeztem meg neki, hogy vennie kellene valamit, vagy üvöltöttem le, hogy nem vett semmit.
2012. febr. 14. 23:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, értem, teljesen igazat adok! Azért egy évforduló szerintem nem egy kis semmiség, főleg, hogy henceg mellé egy sort :)
2012. febr. 14. 23:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, mert nézve magyarország gazdasági helyzetét szerintem ne már orbán bácsi miatt haragudj meg a párodra, mert én is ezért nem vettem semmit:D , ha nem ez miatt volt szerintem ez akkor sem jelent semmit...ez is tökéletes példája, hogy érdek élőlények vagyunk, hiába mondja bárki ,hogy ő nem:/ de ha van más probléma és úgy érzed, hogy azért nem kaptád vagy alapból nem rendes a kapcsolat akkor szerintem lehet igazad. 19/f
2012. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!