Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon tetszik nekem, de nem nagyon merek hozzászólni, kezdeményezni nála. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

az a baj, hogyha hozzá is szólnék félek, hogy hirtelen nem tudnék mit kitalálni és leállna a beszélgetés...de egyébként se nagyon van ötletem, hogy mit mondjak neki :S


akinek van tapasztalata ilyen téren annak megköszönném ha adna pár tanácsot vagy ötletet, hogy mégis mit mondjak neki mert szerintem kicsit szerelmes is vagyok belé és elég szar érzés így, hogy azt sem tudom mit csináljak, mióta ez van állandóan rossz hangulatban vagyok ez miatt, de mégse merek hozzászólni meg nem is tudnám mit mondjak


2012. febr. 15. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal,veszíteni nem veszíthetsz semmmit! :) A visszautasítástól nem kell félni,mindenkivel megesik néha,de fel lehet dolgozni.
2012. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!