Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jövök ennyire zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök ennyire zavarba az olyan lányok előtt akik kiváltanak belőlem érzelmeket?

Figyelt kérdés
Sőt sokkal érzékenyebb vagyok ha beszélek velük vagy ha közelükbe vagyok vagy csak rájuk gondolok.Vannak lányok akiket ugyan olyan szépnek tartom őket ,mint azokat a "lányokat",de érdekes módon nem jövök zavarba tőlük,nem remeg a kezem meg stb.Sokan mondták ezt nekem ,hogy természetes dolog,de én férfinak akarom érezni magam,ha egy olyan lánnyal beszélek aki megfogott,nem egy édi-bédi , szégyelös kisfiúnak.
2012. febr. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális :)
2012. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom,de csak férfiként kéne viselkednem,igaz megvan a

bátorságom,hogy leszólítsam vagy elhívjam randira(volt rá példa).

2012. febr. 15. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele sajnos. Van bátorságom ahhoz, hogy csak úgy leszólítsak egy lányt aki tetszik, de például volt olyan eset amikor egy lány kezdeményezett aki iránt már éreztem is valamit. Annyira zavarba jöttem, hogy kapkodtam levegő után és majd kiugrott a helyéről a szívem. Na ez azért már durva volt.
2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az nem baj ha ideges vagy, főleg akkor nem, ha ahhoz még van merszed, hogy el is hívd őket valahová. Csak akkor lenne kicsit furi, ha nem mernéd megszólítani őket, de így nincs veled semmi baj :)
2012. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. febr. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!