Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok,9 év a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,9 év a korkülönbség köztünk. Szerintetek sok ez a különbség? ő 17 éves lány, én 26 éves fiu vagyok. Beszélgettünk erről, és szerinte a korkulonbség nem számit.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

titeket zavar ez?


a válaszod a válaszod ;)

2012. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Csak ha te még éretlen vagy. Inkább nem írom, hogy ostoba.
2012. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nevetséges.


Ekkora szerencsétlen vagy, hogy nem tudsz korodbelieket felszedni?

2012. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem határ eset. Egyébként nem a számok miatt ítélik el a korkülönbséget hanem azért érettség miatt. Azaz gyerek elvileg felnőttel a barátnőd határeset mert lehet már benőtt a feje de lehet csak gyerek még és megfog változni ami nem jó egy kapcsolatnak meg amúgy se szép naív gyereket kihasználni.
2012. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire vagytok értelmileg és érzelmileg egy hullámhosszon. Ha barátnőd szerint a korkülönbség nem számít biztos nincs nagy gond. Esetleg ott lehet probléma, ha nem ugyanarra vágytok egy kapcsolatban. Sok lány viszont kedveli az idősebb pasikat, mert érettebbek, több mindenről lehet velük beszélgetni. Köztem és a barátom között 7 év van. Nagyon jól működik a kapcsolat.
2012. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a testi korkülönbség nem gond 9 év,csak a szellemi..ez is ékes bizonyítéka hogy itt kérdezel,remélem azért nem sértettelek meg,ha igen bocsánat
2012. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!