Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a bűnös gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a bűnös gondolatok ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Viszont annak ellenére, hogy komolynak mondható párkapcsolatban élek, mégis más fiúkról fantáziálok! Mit tehetnék ez ellen? Szeretem a barátomat, de mégis néha úgy érzem, hogy megszokásból vagyok csak vele és szívesen lennék szingli, mert akkor pasizhatnék...Tudom hogy nem helyes ami a fejembe jár és bűntudatom is van miatta. (Egyébként én 20 , a barátom meg 22 éves) Előre is köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat!
2012. febr. 15. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 11:36


Egyetértek.


22/F

2012. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: ez nem így megy. Valaki vágyik arra, hogy kipróbáljon több embert, valaki nem. Én voltam 1-2 fiúval, nem sok, de kíváncsi voltam, nekem ennyi elég. Van akinek 30 pasi vagy 100 csajszi kell. Ők erre vágynak. És? Nem vagyunk egyformák. Elég korlátolt dolog másokat lenézni azért, mert nem olyanok, mint te. A kérdező különben sem azt mondta, hogy égre földre minden egyes pasi kell neki, hanem hogy vágyik valamire - amit amúgy meg se tesz - és mit tehetne ez ellen?

Legyetek már kicsit nyitottabbak az emberek felé... Nem kell, hogy úgy tegyetek, mint mások, csak próbáljátok megérteni.

2012. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!