Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszereztem egy terráriumba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszereztem egy terráriumba egy állatkák azóta a párom hajnalban megy dolgozni és este későn jön haza, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fura és vicces szitu egyben bosszantó is, hogy emiatt nem áll velem szóba, így esélyt sem ad megbeszélni.
2012. febr. 15. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

:D nane

milyen állatról van szó?

2012. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
egy hörcsögről van szó, aki a nappali sarkában kapott helyet, a hálóban nem tartanék állatot. Konkrétan azóta kerüli az itthonlétet... Pedig állatkereskedésbe férfi létére, "Jajj, nézd de cuki" fotózza jobbra-balra, de a 4 fal között már nem tűri és emiatt velem sem áll szóba.
2012. febr. 15. 20:18
 13/23 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a hörcsög miatt van kevesebbet otthon? Mondta?
2012. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hmm egy szaros kis hörcsög miatt van igy kiakadva?
2012. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
rákérdeztem erre: "te is tudod"...
2012. febr. 15. 20:21
 16/23 anonim ***** válasza:
Pl a makimajmok is aranyosak, mégis inkább az állatkertben nézegetik az emberek. Ott a helyük.
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mit is tudsz? De most komolyan, így kerek perec közölte veled, hogy a hörcsög miatt menekül?

Szerintem itt valami hatalmi harc lehet a levegőben leginkább vagy az zavarja, hogy újabban a házikedvencetekkel foglalkozol helyette. (Bár ez így elég röhejes.)

2012. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
állítsd fel neki ha hazajön.
2012. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát, én csak ugyanolyan állatbarát férfivel lennék együtt, amilyen én is vagyok. Ez a duzzogás pedig nevetséges.
2012. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

meg kell beszélni

ha meg ténleg a hörcsög a baj vidd vissza

2012. febr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!