Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen udvarlóval?

Figyelt kérdés
Aki összetéveszti a szeretetet a birtoklásvággyal, nyomoz a lány után, nem tartja tiszteletben a személyes dolgait, a magánéletét? Normálisan beszélni vele, elmondani, hogy ez több, mint helytelen, szerintem felesleges, hiszen ezt tudnia kell. Vagy lehet, hogy mégsincs tisztában vele, milyen súlyos dolgot művel, és hogy ezzel bántja a másikat? Mit lehet tenni?

2012. febr. 7. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
jobb az ilyentől minél hamarabb megszabadulni, mert az ilyen ember bármire képes...
2012. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni elmagyarázni neki, de 99,99999%, hogy nem ettől és nem most fog megváltozni.
2012. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
feljelenteni zaklatásért, hátha abból tanul.
2012. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan ember van, aki birtokolni akar. Általában a másik nem iránti csalódottság miatt. engem is ellenőrigetett a párom, még a kapcsolatunk nagyon elején. Később kiderítettem miért. Az édesanyja is amolyan khmm bővérű, és az előttem lévő "első szerelem" is többet járt mellé, mint a párom gondolta volna. Jól leosztottam, mikor éjjel arra ébredtem, hogy a telómat lesi.

Utána megbeszéltük. Elmondtam neki, hogy nem vagyok sem az anyja, és nem vagyok az a Kitti. Lilla vagyok, és bizalmat kérek. Ehez tartja magát azóta is. Egyszer visszaesett, mikor szültem és otthon voltam a babával, pár régi haver megnézett. Váratlanul toppantak be, a férjem hazaérkezése elött tíz perccel. Este hisztizezz egyet, én is hisztiztem. Megbeszéltük, azóta megint minden oké.

Öt éves kapcsolat.

2012. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

meg kell beszélni és elmondani neki hogy semmi oka arra hogy aggodalmaskodjon mert megbízhat benned..lehet hogy valami kellemetlen érte régen,esetleg megcsalták..szerintem beszéljétek meg a dolgot.persze ha jelen esetben egy kapcsolatról beszélünk.

az elején én is ilyen bizonytalan voltam a párommal,de aztán rájöttem hogy ezzel csak tönkre teszem azt ami jó vagy jó lehetne,mert ha meg akar csalni akkor így is úgy is megteszi és ha megteszi akkor az ugyan úgy az én hibám is mint az övé és azt az időt amit az ellenörizgetésdel töltöttem azt töltehetem a kapcsolatunk építésére.beszélj vele hogy semmi szükség erre mert megbízhat benned.

2012. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt nincs szó járásról meg kapcsolatról, meg is beszéltük, hogy barátok maradunk. De nem tudja elfogadni. És a nyomozgatás nem (csak) féltékenységből van, mással is csinálta már. Kicsit inkább amolyan felsőbbrendűség érzés ez. Nincs amúgy most senkim, akire féltékeny lehetne, de ha lenne, az is szívem joga, hiszen szabad ember vagyok.
2012. febr. 7. 10:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
még barátnak is szégyen az a fazon, annak se tartsd.
2012. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani vele amíg nem késő és tönkre nem teszi az életedet.
2012. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen figura elmebeteg; nem udvarló.


Szabadulj meg tőle minél hamarabb!

2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aki ilyen, már nem változik... Jó ember ilyet nem tesz...



(Nem felhozni akarom a topicot, csak megköszönni mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak!)

2012. júl. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!