Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy szerelem aztán barátság és a vége újra szerelem?

Figyelt kérdés
Jártatok, az egyik fél azt mondta hogy nem szerelmes beléd szakítás aztán barátság és újra szerelem. Vagy ez csak tündér mese? 26F
2012. febr. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

érdekes dolog ez biztos.

De én azt mondom, hogy ha igazán szerelmes beléd, akkor egyszerűen eszébe sem jut a szakítás.


Persze valami érzés biztos van még, ha azán mégis, de hidd el az nem az igaz szerelem.

2012. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy soha. Olyan kiszamithatatlan az ember es az erzelmei, hogy minden lehetseges, max. akkor nem eshetne meg ez amit leirtal, ha annyira megbantott volna a csaj, hogy megutaltad volna. Mi vagyunk a Fold legkulonlegesebb teremtmenyei, ezt jegyezd meg...
2012. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem valószínű. az ember vágyik az újra, az izgalomra. ezt egy jólismert ember nem tudja megadni
2012. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz, a lány meg mindig a kalandot keresi :(
2012. febr. 16. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Együtt voltam a barátnőmmel közel 4 hónapig de nem feküdtünk le mert én valamiért nem tartottam fontosnak a szexet,emiatt szakított velem talált magának új fiút,azóta eltelt 4 hónap és múlthéten újra találkoztunk mivel jóba maradtunk és tudtam,hogy mi miatt ment szét a kapcsolatunk,de úgy érzem,hogy ő is és én is megint barátságnál picit többet érzünk egymás iránt,lehet később megbeszéljük,hogy ki mit rontott el és újrakezdjük 4 hónap után


19/F

2012. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden előfordulhat manapság minden!


Együtt voltatok, de nem volt beléd szerelmes , elgondolkodott rájött hogy húú valami nem jó, vagy túl gyors, vagy igazábol vannak akiknek halvány fogalmuk sincs arról h mit éreznek, és ahhoz h rájöjjenek h mit éreznek ahhoz néha el kell veszíteni a másikat...amikor valaki nincs, noss..olyankor lehet érezni a hiányát.


Amíg melletted van és megtesz neked mindent , egyidő után természetesnek tűnik és nem érzed a bizsergést, és amikor szétválnak ezek lehetnek sima haverok is, 2 srác is akik haverok, és rájönnek h mennyire egyedül maradtak, mikor nincs a másik.....


és rájön pl. a lány h úristen, nagyon hiányzik, és kell nekem, és úristen mit tettem.......

27/f

2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát jah utolsó igazat mond,én is csak akkor jöttem rá milyen nélküle lenni mikor szakítottunk :'((

Azóta eltelt 3 hónap de még mindig naponta 10X eszembe jut,a jó viszony megmaradt,még nem találkoztunk de majd megbeszéltük,hogy elmegyünk sok felé ha kijön a jóidő!

Vidámpark ,buli,aquapark

Igazából a lánynak van új fiúja de szerintem ha szakított velem ha nem én akkor is pár hónap múlva értékesebb leszek számára mint az új fiúja :)

2012. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a párommal ez úgy volt,hogy 2 évig barátok voltunk,aztán összejöttünk,másfél év után vége lett,aztán 1 évig haverok voltunk,és most január 17.-én megint összejöttünk.1 évvel ezelőtt én szakítottam vele,mert nem voltam biztos magamban,kicsit megijedtem,mert "túl komolynak" tűnt,akkori fejjel.Most már kicsit felnőttem és máshogy látom a dolgokat.

Egy szóval: szerintem van ilyen.

2012. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem várok rá,már nem vagyok belé szerelmes csak a szeretet maradt meg :( És tudom ,hogy miért ment szét a kapcsolat és arról én tehetek legnagyobb részben .
2012. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!