Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már néha elegem van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már néha elegem van! Hogy kezeljem a dolgokat?

Figyelt kérdés
A lényeg jártam egy lánnyal kb 2 hetet szakított velem.Ez volt 3hete kb megszerettem meg kedveltem nagy nehezen elfogattam de kb egy hete folyamatosan rám ír mindennap facebookon.Néha hülye kamu dumával amit észre is veszek de nem mondom neki.Jól elbeszélgetünk mint anno kapcsolat elején.Ma meg kérdeztem miért ír rám mindennap ? Belázadt meg pukkadt és azt mondta nem fog mostantól rám írni.Csak azért kérdeztem meg mert régebben mondta hogy ő sose ír rá senkire mindig ő rá írnak.Na most akkor ezt mire véljem ? Ha akar valami miért nem mondja.Én eleget próbálkoztam mikor vége lett,mondtam kezdjük újra nem-nem.Most meg.Lányok fiúk írjanak
2012. febr. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

MSN-en lehet nem úgy jön át az a laza stílusod, ahogy azt te szeretnéd.

Egyébként meg miért szakítottatok?

2012. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, f..szbúk.
2012. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj kitalálom, 14 éves vagy.
2012. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen csajom. Ugyanígy szakított velem 2 hét után és utána ő kezdett újra foglalkozni velem. Húztam az agyát és végül a szeretőm lett először, majd újra együtt voltunk.
2012. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem 14 éves vagyok idősebb.És nem lógok mindennap facebookon csak mikor van időm felmegyek.Azért szakítottunk mer sokszor össze vesztünk ott de élőbe semmi baj nem volt.Ja és ha esetleg valami lányt említek neki akkor is meg pukkad.Nem értem miért csinálja ezt.Elmondtam két ismerősömnek is a dolgot egy fiúnak egy lánynak mindkettőnek az volt a véleménye,hogy mivel hogy ő keres így akar valamit.De ha akar valamit miért nem mondja hogy találkozzunk valamikor vagy valami? Persze tudom ez a fiú dolga de miután vége lett sokáig próbálkoztam és bele untam az elutasításokba
2012. febr. 16. 17:28
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és sex nem volt ! mert vártuk a megfelelő alkalmat nem akartuk elkapkodni
2012. febr. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!