Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is cikibb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is cikibb, ha egy lányt utasítanak vissza, mint egy pasit?

Figyelt kérdés

Nem egy ribit, hanem egy egyszerű, visszafogott, szolíd lányt, aki nem nyomul, csak egyszerűen már mindenki látja-hiába titkolja-,hogy beleszeretett a pasiba.


Nos, véleményem szerint azért cikibb, mert egy normál szituba a pasi kezdeményez, tehát attól férfi hogy lép, és ha visszautasítják, akkor ő még ugyanojan férfi marad. Hiszen sajnos ma már nem nagyon lépnek a pasik, tehát igenis "tökös" ha el mer hívni egy lányt, ami mint tudjuk ma már tényleg ritka. Viszont ha egy lány teszi ezt aki kicsit kihívóbb már ribi. Na de mint mondtam az én esetem más, nem vagyok se ribi, se kihívó, és még randira sem hívtam a pasit, csak nem lehetett titkolni, és értelme sem lett volna. Nem lett kimondva, vagyis csak hogy bejön az illető, de ez több volt. Ennek már egy éve, azóta nem láttam, de félek hamar össze kell futnunk, és úgy érzem szégyellem magam, hogy lehettem ilyen hülye stb...Hiszen mégis visszautasított, úgy hogy nem lépett pedig tudta mit érzek.

Szerintetek is ciki volt, amit tettem, vagyis nem tettem de mégis tudta...?

21/L


2012. febr. 17. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell semmit szégyellned. ha télleg jó csaj vagy, akkor még bánni fogja. csak maradj büszke
2012. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"*ugyanolyan férfi marad", bocsi a helyesírási hibáért...
2012. febr. 17. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is utasítottak már vissza (nem próbálkoztam be. Leveleztünk, és mikor képcserére került a sor, az idióta majom nem írt többet. Pedig nem tartom magam rondának. :D És ugye ez kétszer is előfordult) de nekem ez inkább megerősítés volt. Lehet, hogy hülyeség, de amikor egy ilyen eset történt, akkor kicicomáztam magam, és elmentem buliba. Na és ott aztán bebizonyosodott, hogy az a két hülye vak! :D


Szerintem no para. Ha össze kell vele futnod, akkor légy nagyon csinos, és természetesen büszke. Mosolyogj rá, ugyanakkor sugalld neki, hogy esélye sincs megszerezni téged. A környezetedben lévő férfiakkal foglalkozz, és ne vele. Ha így csinálod a dolgokat, még az is lehet, hogy ő fog utánad teperni. :)

2012. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság attól is félek, hogy újra előtörnek belőlem az érzések, amiket sikerült elfojtanom.
2012. febr. 17. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Pacsi! :)

Velem ugyanez történt, csak mi randiztunk 1x decemberbe (azt is úgy, hogy én mondtam mikor és hol, mert az egyén csak hápogott....) Igen "bevallottuk" egymásnak, hogy erősen tetszik nekünk a másik. Aztán 1x csak eltűnt, elbizonytalanodásra hivatkozva. 2 hónapja nem beszéltem vele ő nem keres én se őt. Neten látom, hogy fent lóg de már nem érdekel, tudom, hogy úgyse ír.

Ha visszautasít egy pasi akkor negatívumokat keresek és elkönyvelem, hogy engem nem érdemelt volna meg úgy se. :D

2012. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elő fognak törni belőled az érzések, de ezt neki nem kell mutatni. A másik meg az, hogy szépen el fog múlni. Ha egyszer elmúlt, másodszor már sokkal könnyebb lesz.
2012. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!