Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó nekem semmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó nekem semmi? Hogy tegyem magam elfogadóbbá?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel megismerkedtem. El is hívott randizni, meg is csókolt, teljesen tökéletes pasinak tűnt. Boldogság mámorban úsztam mikor vele voltam, teljesen beleszerettem. De aztán közölte velem, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, ő erre nem áll készen, és nem is fog. Teljesen megütött amit mondott, mert nekem viszont alkalmi kapcsolat nem kell, nekem komoly kapcsolatra van szükségem. Már vagy 2-3 hét is eltelt mióta megszakítottam a pasival a kapcsolatot, de azóta borzalmasan vagyok. Minden pasiba őt keresem, és ha nem találom meg, nem tudok beleszeretni egy pasiba se. Most is van egy pasi akivel tökéletesen elvagyok, dolgozik, rendes, mindent megtenne értem, de egyszerűen nem tudok beleszeretni, mert nem olyan mint ő... Most ilyenkor mit kéne tennem? Mit csináljak, hogy ne keressem minden pasiba azt a fiút?
2012. febr. 18. 09:33
 1/2 Macs1209 ***** válasza:

Mentálisan... Lásd meg a pasiban a rosszat, és akkor már

nem azt fogod keresni. Ez kicsit önszuggessziós megoldás,

de próbáld úgy felfogni:


Ez egy k*cs*g, bolondított sokáig, teljesen kihasznált

lelkileg, aztán meg a képembe vágta, hogy neki csak

b@szni kellek... Mekkora egy szemét az ilyen!!! Mégegy-

szer nem állok szóba ilyennel!!!


Gondolkozz el ezen, hogy így is gondolhatná rá.

2012. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem görcsölni ezen, hogy "mindenképpen kapcsolat legyen". Talán pont ezáltal fog hozzád kötődni ez a srác vagy más, hogy nem akarsz mindenáron komoly kapcsolatot. (Keresett amúgy azóta?)

Én is túl vagyok egy ilyen elutasításon, pedig fiú vagyok. Megkaptam, hogy ne akarjam annyira, hogy párkapcsolat legyen, csak barátkozzunk és majd lesz valami. (Miután a gyűrűmet elfogadta.)

2012. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!