Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudod hogy a barátod éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudod hogy a barátod éves fordulóra ajándékokkal fog elhalmozni, de te még kb. egy csokit se tudsz venni neki mit tennél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan napot meg tudnál szervezni, hogy együtt legyetek egész nap? Persze séta, otthon filmnézés... stb. :) Ez aranyosabb tud lenni.

Akár meg is beszélhetnéd vele, hogy neked nem kellenek ajándékok, mert nem erről szólna az az egy nap. Meg neked nem fontosak stb. Sokkal jobb lenne például egy olyan nap, amit említettem. Ha megváltoztatná a tervét és tényleg ezt a "egész nap együtt vagyunk napot" választja, akkor is lehet fog venni valamit, de nem fog eléd állni, hogy tessék ezt meg ezt vettem, és utána főleg nem fog ott állni, hogy na te mit adsz...

De ami most jutott eszembe: nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem egy év után már éltek nemi életet. Ha ad valami ajándékot, mondd, hogy az enyémre estig várnod kell (ha a fülébe súgod érzékien, tuti csak az estét fogja várni ;) ). Kikötözés stb, de nem hiszem, hogy ilyeneket le kellene írnom.

Remélem segítettem.

2012. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
beszeld meg vele, hogy csak valamik aprosagot adjatok egymasnak, ertem ez alatt a rozsat pl, te meg esetleg a kedvenc csokijat adod neki. muszaj emgbeszelnetek, igy nem lesz kellemetlen a dolog. szepen elmondod neki, hogy te ugy gondoltad, hogy csak valami aprosagot adjatok egymasnak.. egyebkent szerintem nagyon jo evfordulora, ha elöhivatsz egy közös kepet es veszel hozza egy keretet, par szaz forintbol emglehet uszni:) sok sikert
2012. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj,hogy egész nap együtt leszünk és megbeszéltük,hogy elsétálunk azokra a helyekre,ahol fontosabb dolgok történtek velünk.Sőt este még vacsorázni is elvisz.És amihez nem kell pénz,azokat meg már sokszor elütöttem(közös fürdő gyertyákkal,közös esték...)Az ajándékokat meg már megvette,mert a testvéremmel egyeztetett,aki elszólta magát,és innen tudom,hogy sok ajándékot kapok majd,ha ezt előre tudom megbeszéltem volna vele.Tudom,hogy egy év után mondhatom neki,hogy most nemtudtam venni neki ajándékot,de ez nem ilyen egyszerű,aki volt már ilyen helyzetben biztos tudja.:( De azért nagyon szépen köszönöm a tanácsod,ötleteid!
2012. febr. 18. 10:25
 4/13 A kérdező kommentje:
10:19 Már ilyet is csináltam neki,nem is egyszer,csak mindig variáltam rajta,a szobája már tele van a közös képeinkkel,de köszönöm az ötletet!
2012. febr. 18. 10:28
 5/13 anonim válasza:
100%
es ha egy kis aprosagot keszitenel neki? vagy a kep, vagy csoki.. es hat ha megkapod az ajandeksereget megmondod neki, h nagyon örülsz nekik, de te nem gondoltad, hogy ez ekkora felhajtas lesz es hogy te csak egy kis aprosaggal keszultel, szerintem ez annyira igy nem kellemetlen
2012. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor vonatkoztass el attól, hogy te SOKAT kapsz. Igaz, hogy lány vagyok, de szerintem egy kisebb dolognak, amitől úgy érezheted, hogy mindig veled van az, akit szeretsz, tud aranyosabb is lenni.

[link]

Ha kétezer (vagy kicsit több) forintot össze tudnál szedni addigra valahogy (kisebb spórolásokkal), akkor ez kivitelezhető. Nem kell a tízezer forintosat választanod. Lehet kicsit gyerekes, de aranyos.

2012. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

geocaching.hu

ez egy ingyenes játék ahol gps adatok alapján meg kell találnotok egy jól elrejtett dobozt, legtöbbször vinnetek kell valami kis vackot, mert a dobozban levő ajándék helyére kell tennetek(bár nem kötelező).élvezetes és szép helyeket lehet alatta bejárni:)

2012. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

10:30 Szerintem ezt fogom csinálni,csak mi legyen az az apróság? Csokik,sütik,képek...Számtalan volt.Valami ötlet ezeken kívül?

10:31 Már van ilyenünk...De továbbra is köszönöm az ötleteket!:)

2012. febr. 18. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:
vagy ha simán nem akartok sehova menni csinálj neki egy kuponfüzetet(főzés,csók,ölelés,szex stb. ez a te fantáziádra van bízva)
2012. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
10:35 Jó ötletnek hangzik,de a kinti sétálós program már megvan,de későbbre ezt tartogatni fogom! A kupon ötletet egy kicsit jobban kifejtenéd?:)
2012. febr. 18. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!