Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában hanyagolsz?

Figyelt kérdés
páromnak irta a kolleganője aki valoszinű többet akar tőle mint az én párom. Párom tagadja hogy bármiféle egyéb kapcsolat lenne köztük sajnos sokat leveleznek a facebookon és többször botrány volt ebből. 3 éve tart ez a kapcsolat de még nem történt semmi szex. A laptopja és a telefonja kodokkal üzemel titkolodzik. Nálam lakik. Sokszor egész éjszaka játszik, vagy dolgozik hogy ne kelljen szerelmeskedni. Adjatok ötleteket?
2012. febr. 18. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
dobd ki.
2012. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Furcsa párod van.hmm
2012. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 éve együtt vagytok és még nem szexeltetek? Hány évesek vagytok?
2012. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 étoile et lune ***** válasza:

Előző: Honnan veszed, hogy még sosem szexeltek?

Lehet, hogy valami gondja támadt a farkával, és nem mer róla beszélni. De amúgy mindenképp ülj le vele, nem őszinte, valamit eltitkol, az fix. Hosszútávon úgysem fogod bírni, magától nem fog megoldódni. Beszéld meg vele, csak legyél magabiztos, mert ha látja, hogy félsz a reakciójától, szemrebbenés nélkül hazudik tovább.

2012. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"3 éve tart ez a kapcsolat de még nem történt semmi szex." Ja, már hogy a kolléganőjével nem volt szex és most arra várunk,hogy legyen, vagy mi van? Akkor nem értem a problémát. Bocs.
2012. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 étoile et lune ***** válasza:
Jah tényleg.. kivel nem volt akkor még szex?
2012. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem is az első válaszolónak van igaza. Ez volt az én reakcióm is. Dobd ki! És keress magadnak olyat, aki megbecsül.


Pedro

2012. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mihez vársz ötletet?
2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy ilyen embertől? Titkolózik, kerüli veled a szexet, inkább mással levelezget......egyértelműen más jobban felkelti a figyelmét mint te. Beszéld meg vele hogy vagy változtattok, vagy vége. Ha ezek után sem változik a helyzet én kidobnám...
2012. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ötletet?

Mondjuk ne maradj egy olyan kapcsolatban,ahol nem akarnak veled szexelni,ahol nálad lakik az illető és nem kezel a párjaként.

2012. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!