Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítanál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve a telefonon/interneten történő szakításnak, de csak egy hét múlva találkozok a barátommal és addig még jobban megemészt ez az egész. Nagy bunkóság lenne nem személyesen megtenni?
2011. okt. 16. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Az! Egy személyes megbeszélést még a legutolsó hitvány ember is megérdemel!
2011. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne. Megérdemli, hogy személyesen legyen vége, hogy elmondhasd neki az indokaidat. Persze, ha távkapcsolat és el kell utazni a másikhoz, az elég cikis lenne, ha utána nem tudsz hazamenni.
2011. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak is személyesen!
2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Igyekszem kibírni még addig.
2011. okt. 16. 11:34
 5/19 anonim válasza:
100%
mindenképpen várj, de nem lesz könnyű. nekem egy nagy szakításom volt, én akartam hogy vége legyen, de én többet bőgtem mint a srác. de megtettem, és mikor végleg elment, egy óriási teher hullott le rólam. megéri a néhány órákon át tartó nehéz beszélgetéseket. nem biztos hogy meg fogja érteni, de próbáld meg neki elmagyarázni rendesen.
2011. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is a személyesre szavazok.
2011. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak félek, hogy ha ott lesz nem merem mondani, mert szeretem és nehéz kimondani, hogy vége.
2011. okt. 16. 11:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
személyesen! én 5 évig voltam lelkibeteg mert smsben szakitott velem az exem és utána sose tudtam elérni nem vette fel a telot stb
2011. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor személyesen lesz... Bár nem hiszem, hogy a barátom lelkibeteg lenne, ha már meg van az utánpótlás.
2011. okt. 16. 12:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg mit csinálsz. Lehet, hogy neked könnyebb lenne így szakítani, de egy életreszóló sebet okozhatsz a másiknak, ha nem szeded össze magad és nem állsz elé személyesen, minden kérdésére válaszolva.
2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!