Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, hogy szerezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogy szerezem meg?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és nem tudom, hogy mondjam meg neki már beszélgettem vele és nem mertem megkérdezni amikor ott ült tökre elvoltam sápadva a félelemtől. Még akkor ismertem meg mikor egy haverommal (fiú és csak barátom) beszélegtünk és zenét halgattunk, oda jött és megkérdezte, hogy vagyok. Szerintetek ez jelent valamit, hogy tetszem neki vagy valami?És, hogy mondjam meg neki?
2012. febr. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél az is fontos lenne hogy hány évesek vagytok?
2012. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy Te az a típus vagy aki lerohanja a srácot.:)De ne is tedd.Beszélgess vele minél többet Csak úgy érdeklődj "nála".De ne légy a terhére.Ha nagyon nyomulsz azt észre veszi
2012. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha fenn van facebookon akkor írjak rá?
2012. febr. 18. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen bárcsak aki nekem tetszik az is fent lenne facebookkon XD Mindeképpen írj rá én is azt tenném... Mert aki nekem tetszik az titi nem merne kezdeményezni így majd nekem kell de szinte sosincs fent... :(
2012. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mit beszélgesek vele?
2012. febr. 24. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm... Kérdezd meg h mi a hobbija ha nem túl beszélgetős típus akkor írd meg h neked mi a hobbid... stb. Kedvenceket kérdezz pl.: Kedvenc szám, énekes, szín stb.
2012. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!