Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor vittétek haza hozzáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor vittétek haza hozzátok először a párotokat?

Figyelt kérdés
( nem pont szülőbemutatásra gondolok)
2012. febr. 18. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

1 hete

21/F

2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hónap
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:
Megismerkedés után mennyi idővel, vagy milyen idősek voltunk?
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megismerkedés után mennyiidővel
2012. febr. 18. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan este 10 körül,ha jól emlékszem! ;)
2012. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Macs1209 ***** válasza:

Attól függ, volt akit 1 napra rá, volt, akit 1 hétre,

volt aki már régebbről ismerős volt, aztán csak annyi

volt, hogy havercsaj előlépett barátnővé :D

2012. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem az egyik exbarátnőm a 3. randi után már hazavitt, családi vacsora, együtt alvás is volt a lánnyal.

Én viszont sose vittem haza, mert tudtam, hogy csak dugni akarom a csajt és amúgy sem volt vállalható a családom előtt. Elég butának tartottam és csúnyának.

Több, mint fél évig tartott a kapcsolat, de sose vittem el magunkhoz. Ő sem erőltette, mert más városban lakunk.

Én nem vagyok híve a hazavitelnek, mármint a szülői házba haza nem vinném. Majd csak azt, akit elveszek feleségül. Akit csak kúrok, azt minek?

26/F

2012. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, a barátom 22. Először így találkozott a szüleimmel: Egyik éjjel addig koporászott, hogy engedjem be, míg apukám ki nem nyitotta neki az ablakot.. Azóta eltelt 4 év, eljegyzett :)
2012. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ájron ***** válasza:
Ma 20:02 Teljesen igazad van.
2012. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!