Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket a magasságkülönbség? Barátnőm a vállamig ér és nekem még kicsit ez fura .

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

190 vagyok és volt már 155 centis barátnőm. no problem.

ne gondolkodj ilyen hülyeségeken

2012. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv hozzászólásokat erősebb lett az önbizalmam !
2012. febr. 19. 10:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Én és a párom között is ennyi a különbség. 4 éve élünk együtt, de ha megtudnám, hogy egy ilyen gyermeteg dolog aggasztja biztos kiadnám az útját... Sajnálom szegény barátnődet.
2012. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

úúúú múltkor egy akkkkora pasit láttam a sétálóutcán... volt vagy két fejjel nagyobb nálam, pedig én is vagyok vagy 173... de egyből felcsillant a szemem, ha nem lett volna egy haverjával, biztos leszólítom, h: - Ott fenn is olyan hideg van? :D

De komolyan, most ezen parázol? Főleg ha van már barátnőd is, szerintem tök édes, ha sokkal kisebb a barátnőd, ne görcsölj ezen. :)

2012. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem példul zavarna ekkora különbség, és nem is jöhetnének szóba lányok nálam ilyen magassággal, pedig én is alig vagyok átlag felett. Ha egy kicsit is zavar téged, akkor talán nem kéne erőltetned. Semmi gyermetegség, éretlenség nincs benned ha ezt akadálynak érzed, csupán nagyképú alacsony lányok gondolják így, akik mindenáron a magas pasikra akarják rátukmálni magukat.
2013. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!