Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Nem szeret? Féltékeny? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a mostani barátnőmmel, akit nagyon-nagyon szeretek!! És hétvégére meg vagyunk hívva az egyik rokonomhoz,de ő nem szeretne jönni,mert az egyik exemet is elvittem. Igaz hogy sok barátnőm volt, és csináltam/mondtam olyan dolgokat a múltban és most neki is amiket nagyon bánok,de a múltat nem tudom megváltoztatni. Volt fent a neten egy olyan kép rólam és az egyik exemről,ahol egy medencében vagyok,és könyökölök,és őt nézem,és mondta hogy látta a nézésemet,és hogy rá sose néztem így. Már sírtam is annyira bánom a múltat.

18F, a barátnőm 17.


2012. febr. 20. 07:48
1 2
 1/14 lila nyuszi ***** válasza:
Féltékeny. Éreztesd vele, hogy ő is legalább olyan szép, fontosabb, mint a régi.
2012. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én mondom neki, de nem akar jönni hétvégén se, pedig a rokonok olyanok ha mondom hogy megyünk készülnek napokkal előre! :/

Hajthatatlan pedig vele tervezem a jövőm, őt szeretném a gyermekeim anyjának, mindent vele képzelek el,nekem csak ő van!

2012. febr. 20. 08:03
 3/14 lila nyuszi ***** válasza:
Ezeket is mondtad Neki? Akkor lehet, hogy önbizalom hiányos. Beszélgessetek...
2012. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze, nap mint nap mondom neki!

De őt az is zavarja, hogy 18 éves létemre kb. 15 barátnőm volt, volt hogy csak egy kis kalandra kellettek, részegen szedtem össze őket, egyszerre 3 csajom volt, de mára megváltoztam! Ő nem csal meg, nem hazudik, tiszta szívemből szeretem! Ha ő sír én is sírok, tegnap is sírt, én is könnyeztem. Volt hogy a szüleim jöttek értem a buliba annyira berúgtam de úgy bánok mindent! :(

2012. febr. 20. 08:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Fúha...Mond meg a barátnődnek,ha nem hiszi,el hogy szereted,akkor mégis miért van még veled?
2012. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Macs1209 ***** válasza:
100%

"részegen szedtem össze őket, egyszerre 3 csajom volt, de mára megváltoztam!"


Valahonnan ismerős a szöveg. Amikor utoljára olvastam tő-

led kérdést, megjelent a barátnőd is pár órával késöbb,

és ő teljesen máshogy vázolta a kapcsolatot...


Fenéket változtál meg, max próbálkozol. Ha tényleg érdemi

változást produkálnál, akkor nem jönne ide a csaj írkálni,

hanem észrevenné a változást.

2012. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy nem bízik bennem, pedig törlöm sorra a volt csajaimat ismerősök közül, mindent megteszek hogy bízzon bennem de nem megy neki.

Mindent feladok érte annyira szeretem.

2012. febr. 20. 08:36
 8/14 Macs1209 ***** válasza:

Mért kell törölni volt csajokat? Azzal nem leszel előrébb.. Max azt látja, hogy egy mozdulattal elin-

tézed a múltat, és akkor ezt vele is megteheted ennyi

erővel...


Fel kellene nőni, komolyodni, de ez nem két perc!

2012. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezt mondta ő is:/

Komolyan nem tudom mitévő legyek?!

Azt mondta hogy nem szeretne 1 lenni a sok közül.

2012. febr. 20. 08:59
 10/14 Macs1209 ***** válasza:
És akkor? Kezdj hozzá! Vagy tartsak msn-en párterápiát? Ahh...
2012. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!