Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Nem szeret? Féltékeny? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a mostani barátnőmmel, akit nagyon-nagyon szeretek!! És hétvégére meg vagyunk hívva az egyik rokonomhoz,de ő nem szeretne jönni,mert az egyik exemet is elvittem. Igaz hogy sok barátnőm volt, és csináltam/mondtam olyan dolgokat a múltban és most neki is amiket nagyon bánok,de a múltat nem tudom megváltoztatni. Volt fent a neten egy olyan kép rólam és az egyik exemről,ahol egy medencében vagyok,és könyökölök,és őt nézem,és mondta hogy látta a nézésemet,és hogy rá sose néztem így. Már sírtam is annyira bánom a múltat.

18F, a barátnőm 17.


2012. febr. 20. 07:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De hiába teszek akármit is,nem igazán hatja meg. Pedig szeret látom rajta.
2012. febr. 20. 09:03
 12/14 Macs1209 ***** válasza:

Persze hogy szeret, hisz már rég kidobott volna, ha nem így lenne!

Ezzel 1 dolgot nyertél, azt, hogy bizonyíthatsz neki is,

de főként saját magadnak!


Szóval hajrá, gondolkozz, agyalj, hogy mit és hogyan tud-

nál tenni a cél érdekében.

2012. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha megbeszéltek mindent, kérdezd meg konkrétan mi zavarja és mit vár tőled, mit kéne tenned ahhoz hogy bízzon benned és elhiggye tényleg megváltoztál. A szavak mit érnek magukban, ha nincs cselekvés? Törölj és dobj ki mindent ami a volt csajaidra emlékeztetheti. Gondold végig, miket csináltál az előző csajokkal, és mit nem. Csinálj olyanokat a mostanival amiket az előzővel nem tettél időtöltést. Mondd el neki, azok a csajok semmit nem jelentenek neked, nem érdekelnek, hanem neked ő az igazi, nem kell más. Engedd hogy hozzáférése legyen a közösségi oldaladhoz. Mutasd be olyannak is akinek azelőtt az előző nőidet nem mutattad be. Ha kell, az összes haverodnak és ismerősödnek is mutasd be.

Közös képeket is csináljatok magatokról és rakjátok ki közösségi oldalra.

Ha beszéltek és elmondja mit tegyél hogy elhiggye, tedd meg, lássa hogy tényleg igyekszel nemcsak mondod.

Voltam hasonló helyzetben nőként, tudom miről beszélek.. (23/l)

2014. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Másik, szerintem nincs önbizalma és kevesebbnek érezheti magát mint a volt csajaid, amikor csak alkalmad van rá dicsérgesd a külsejét, jó tulajdonságait, mikor hogy adódik. (pl. új ruhája van dicsérd meg milyen csinos benne)
2014. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!