Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Nos arról volna szó, hogy tipikus "forever alone" lúzer vagyok, ahogy sokan mások.

Nem siránkozni jöttem ide, sőt sajnálatot, együttérzést sem szánalmat sem kérek tőletek, csupán kíváncsi volnék a véleményetekre;


Igazából hozzám hasonlók látásmódja, tapasztalata érdekelne, ti hogy élitek meg ezt a helyzetet, mivel foglaljátok el magatok, mit éreztek, hogyan "élitek túl" ezt a helyzetet ?

Esetleg, miért tartotok most itt ahol tartotok ?


Nyilván akinek nem inge ez a téma ne vegye magára, most nem az elcsépelt ostoba tanácsokra vagyok kíváncsi, felőlem leírhatjátok ha nagyon nem bírjátok magatokban tartani, de őszintén nem érdekel, előre leszögezem.


Szóval én egy 26 éves szűz srác vagyok, totális csődtömeg, gyakorlatilag alig vannak emberi kapcsolataim, lányokat egyáltalán nem ismerek. Négy fal között élem az életem nagy részét mert a világtól rettegek. A munkámat is innen végzem, néha azért természetesen el megyek, pl vásárolni kaját meg ilyesmi, de sokszor nehezemre esik ez is. 26 év sok idő így leélve, sok idő ha az ember a saját börtönének fogja és az ég világon semmi sem teszi már boldoggá és ami nagyobb baj, hogy egyre kevesebb dolog köti le.


Gondolom nem vagyok ezzel a helyzettel egyedül, érdekelne, hogy ti többiek hasonló cipőben mit csináltok, mivel foglaljátok el magatok ? Hogy élitek túl a földi poklot ?



2012. febr. 20. 19:50
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, elég közhelyesek voltak de azért hasznosnak véltem őket.
2012. márc. 13. 18:50
 32/38 anonim ***** válasza:
Me too!
2012. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Hanariko ***** válasza:

nem olvastam végig a kommenteket és csak egy egyszerű kérdést tennék föl:

"alig vannak emberi kapcsolataim, lányokat egyáltalán nem ismerek. Négy fal között élem az életem nagy részét mert a világtól rettegek"


Miért rettegs a világtól? Ha nem ismersz lányokat, ezek szerint nem is próbálkoztál soha (ugyan ez az egyéb emberikapcsolatokkal)... akkor mitől félsz? mert ha lenne rossz tapasztalatod oké, de úgy hogy a négy fal között élsz, se jó se rossz élmény nem fog érni.

2012. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Számomra komolyan ijesztőek, még így alaptalanul is.
2012. júl. 31. 09:41
 35/38 Hanariko ***** válasza:

értem... és suli? mármint gimiből vagy fősuli, nem tom hova jártál, onnan sincs 1 valamire való barátod se? Végig ilyen antiszoc. voltál?


Egyébként meg hidd el, alaptalanul félni valamiről hülyeség. De még ha ér pár kudarc, akkor is. Ez hozzá tartozik az egészséges emberi élethez. Lehet hiába magyarázom, nem tudom...

Vásárlásnál, ahova nagy ritkán kimozdulsz, nincs egy helyes pénztáros csajszi, vagy valaki? akire rámosolyoghatnál és - ha csak udvariasságból is,de - ha visszamosolyog már jobb a napod?

2012. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ember..még ilyen fazont se tudok elképzelni mint te.

Nem sértésként akarom mondani, de ha nem mersz tenni a dolgokra, akkor nem fog a sült galamb a szádba repülni..mindenhez neked is kell tenned valamit!

2012. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

35: Nem szoktak helyes csajok lenni ilyen helyeken, legalábbis azokra a helyekre ahova én járok. De nem is ez a cél mit kezdenének egy ilyen figurával mint én... Haver jelöltek lettek volna de ellöktem őket magamtól, azzal hogy sehova sem mentem velük soha.


36: Elhiszem, számomra a normális élet mód elképzelhetetlen, feltehetően azért is tartok itt.

2012. júl. 31. 10:06
 38/38 Hanariko ***** válasza:

És miért nem mentél velük sehova? Bulikba, diszkókba jártak?

Egy olyan haverod se volt, akivel elmehettél volna moziba, vagy házibuliba? Olyan helyre, amit te is szeretsz?

2012. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!