Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit mondott neki? (lent) És miért érzi kínosnak?

Figyelt kérdés

Mostanában volt a gimiben egy kis buli (zenés, táncos)

lényeg a lényeg, hogy felkértem azt a lányt táncolni aki párhónapja lekoptatott (azóta rájöttem, hogy jogosan.. )

és hát táncoltunk (rocky-t) ... alig egy perc múlva oda jött a barátnője és bekapcsolódott, úgy értem hárman fogtuk egymás kezét egy körben és úgy "táncoltunk" akkor a lány oda hajolt a barátnőjéhez vmit mondott neki (súgott neki) és aztán a barátnője bólintott és "átvett engem" ezután el ment és nem is beszéltünk... vajon azt mondta a lány a barátnőjének hogy "Lécci táncolj vele te mert nekem nem megy..." ?

Még annyit hogy miután november eleje környékén lekoptatott azóta nem nagyon beszéltünk (sztem kerül engem és kínosnak érzi) de sajnos azt sem értem miért érzi kínosnak ha beszélünk o.O kezdem úgy érezni hogy túl hülye vagyok ehhez... aki tud válaszoljon


15/F


(a lányok évfolyamtársak)


2012. febr. 21. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszéltetek? Kicsit nem is tudom rég volt az a november. Simán írj rá, mond meg neki, hogy szimpatikus és meglátod mi lesz, innen tudod meg a leghamarabb, hogy mi van.
2012. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igazából ez ma este volt xD

már irtam neki karácsonykor meg új év után pár nappal..

karácsonykor dumáltunk nem keveset kb háromnegyed órát

új után meg kifakadt nekem hogy mégis mit várok és miért írok rá én pedig annyit mondtam neki hogy én már nme akarok járni vele de viszont nagyon jó fej bírom és legalább barátok legyünk mert szeretek a társaságában lenni (beszélgetni vele)

azóta pedig most találkoztunk először életben kettesben (november óta)

már barátnőm is volt azóta de persze ő ezt nyilván nem tudja :P

szegény csajt nagyon birom és már nem is beszélünk sajnos :-/

2012. febr. 21. 01:19
 3/5 anonim válasza:
UGYE NEM ZOLINAK HIVNAK TÉGED?:| ugyanezt ma fb chaten egy haverom azaz zoli leirta nekem KB:O
2012. febr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
TE VAGY AZ PETI??? :O bazzz kicsi a világ :D
2012. febr. 21. 18:26
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy nem Zoli vagyok xD :D de úgy tűnik hasonló cipőben járunk :P
2012. febr. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!