Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egyszerre két nőbe?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok. Egyik pillanatban Ő, másik pillanatban Ő.. De ezt nem tehetem, nekem itt van Ő.. Úr Isten mit csinálok.. Szóval értitek, teljesen kikészültem..

Mi tegyek?!


2012. febr. 21. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐ
2012. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenem, de szerintem csak fantáziálsz róluk. Feküdj le mindkettővel és megtudod melyik a jobb.
2012. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem,ha igazán szerelmes vagy,akkor csak egy ember létezik és nincs igényed sem másra.Bár minden ember más,ez által mindenkinek mást jelentenek az érzelmek.

Maximum olyan szinten lehetsz,hogy szimpatikusnak találod mindkettőt,meg a szerelem kialakulásához szerintem előbb kötődésnek is ki kell alakulnia.

/egy nő/

2012. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Kérdés hogy melyik fogja viszonozni.
2012. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
76%
Legyél skizofrén, és már meg is van oldva a probléma. :-D
2012. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem jársz?

Vagy mindkettőnél esélyes vagy, csak nem tudsz dönteni, hogy melyik legyen?

A döntés rajtad áll, hogy melyik legyen, és csak az egyiket választhatod (ha korrekt akarsz lenni!). Ha nem jön össze az egyikkel, akkor ott van még a másik :)!

Ha netán mind kettővel egy körben forogsz, akkor tuti jól kell döntened, mert ha "hibázol" elúszhat a másik!!!

Mérlegelj!!!

2012. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fanni13 válasza:

Ha nem érzed azt, hogy az egyik jobban kell mint a másik, akkor csak fellángolás az egész. 1-2 hónap és felejtős lesz (bár kinél hogy, nekem elég szokott lenni 1 hónap is. mondjuk ha oszid, akkor az bajos mert évekig is eltarthat)

Meg egyáltalán észrevetted valamelyik lányon is hogy küld-e feléd olyan jeleket, amiből kiderülhet az, hogy bejössz-e nekik? Ha azt megfigyeled, már előrébb vagy :)


De szerelmes egyszerre 2 nőbe semmiféleképpen nem lehetsz, mert vagy csak az egyiket szereted, vagy egyiket sem! :)

2012. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz hát, akár 500-ba is. A kérdés az, hogy melyik fogja viszonozni.
2012. febr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!