Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelt kérdés
Az elején minden tökéletes volt,mindig boldog voltam,mindennek örültem. Aztán hirtelen minden megváltozott(ezt nem részletezem),már nem beszélünk,de még mindig ugyanúgy szeretem,sőt,talán még jobban,mégis más az érzés.A régi boldog pillanatok már nem olyan szépek,a kellemes emlékek a legfájóbbak,ha visszagondolok görcsbe rándul a gyomrom,szomorkodok,sírok mindig.. minden nap,semmire sem tudok koncentrálni,még tanulni sem tudok,mert hiába nem akarom,folyton ezen kattog az agyam.Soha nem éreztem még ilyen ürességet és fájdalmat.. és akárhogy is nézem,a szerelem az oka. Mi értelme van,ha a sok szép idő után csak szenvedek és ez a 'fájdalom' elviselhetetlen?
2012. febr. 21. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna ezt... nagyon is értem amit mondasz...
2012. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az embernek sok mindenen át kell mennie, hogy tapasztalatokat gyűjtsön. Ez alól a fájdalmas szerelem sem kivétel. Ezen minden ember átesik legalább egyszer az életben, teljesen normális, természetes folyamat.
2012. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de legalább ne gondolnék folyton rá,el tudnám felejteni,de nem megy :(
2012. febr. 21. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése, majd elmúlik szép lassan. Tudom milyen érzés, de túl lehet élni.
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne gondolkodj, ürítsd ki az agyad.
2012. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vége a párkapcsolatnak akkor már nincs szerelem.Sajna evvan, de minek mégeccer csalódni. nem kell szerelem, Én így gondolom
2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Semmi értelme nincs.Én már belefáradtam.Barátnőm 2 hete dobott csak úgy smsben.Eléggé fájt.Azóta nem is beszélek vele.
2012. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!