Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszélt sokat az exéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélt sokat az exéről?

Figyelt kérdés

A barátnőm multkor találkozott egy házibulin az exével, és csomót beszélt róla.Hogy milyen hülye,buta meg ilyenek.De van barátnője már.De akkor is idegesit, hogy lehet, hogy ennyire felkavarta, hogy ujra látta.Haverom azt mondja, hogy biztos csak féltékennyé akart tenni ezzel.

17/f

5 hónapja vagyunk együtt


2012. febr. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, még nem heverte ki teljesen, magát okolja, miért jött össze egy ilyen hülyével, mint ő
2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy megbánta azt, hogy vele járt?
2012. febr. 21. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon utálja őt és megbánta, hogy vele volt, vagy még érez valamit iránta.
2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat beszélek az exemről(pasi vagyok),mert anyira megbántott, és mert sokáig része volt az életemnek, és akkor, amikor hátba szúrt képletesen, akkor is szerettem,szóval persze, hogy beszél róla, mert bántja..szerintem.
2012. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még tépelődik a dolgokon. Megmondhatod, hogy nem baj, hogy megemlíti az exet, de az zavar, hogy mostanában ez a fő témája, beszélhetnétek-e esetleg valami másról.
2012. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk az exek tabuk, talán jobb is így. az előző kapcsolatomban túl sok mindent tudtam a barátom exéről, és folyton be-beugrott, amiket mesélt. mondjuk ő se volt teljesen százas, ilyen szitu volt: vitt fel a házuk előtti dombon a karjában romantikusan este, erre megszólal, hogy: "az előző barátnőmet is pont így vittem fel ezen a dombon, ő könnyebb volt" köpni-nyelni nem tudtam :D
2012. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!