Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mi várható? Elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mi várható? Elképzelhető még bármilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tipikus fiú-lány barátság. Az egyik fél többet érez, ez vagyok én. Nem titkolom, nem látom értelmét, elmondtam neki, mit érzek (nem is egyszer). Viszont ő nem akar többet, csak barátságot akar. Nekem ez a helyzet kezd kicsit groteszkké, vagy legalábbis furává válni, hogy mindketten tudjuk, mi van, de őt ezt láthatóan nem "zavarja". Ez normális, vagy mit lehet ilyenkor tenni? Nem tudom, mennyire érdemes ezt folytatni tovább, viszont elveszíteni sem akarom.
2012. febr. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar kapcsolatot, akkor úgysem lesz. El akarod veszíteni? Ha nem, akkor így marad a dolog. Tömören ennyi.
2012. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot most nem feltétlen a párkapcsolatra értettem, hanem úgy bármi, barátság akár. Hogy nem fura ez? Engem zavarna, ha a barátom belém lenne esve...
2012. febr. 21. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet barátság,legjobb barátság lehet.idővel kiderül.nalam a legjobb barátok vagyunk.már jó 15 éve..29 éves vagyok...
2015. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!