Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után elképzelhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Szakítás után elképzelhető, hogy újra rendbe jön a kapcsolat ha kibékülünk?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a barátom azzal az ürüggyel, hogy elmúlt a szerelem és hogy még fiatal és persze élni akar. De 2 napja megkeresett és mondta, hogy nagyon hiányzom neki és szeret de fél attól, hogy rövid időn belül megint szakítanánk. Találkoztunk is és olyan volt a találkozás mintha csak párszor találkoztunk volna. És amikor hajnalba elment akkor úgy váltunk el hogy mondta, hogy fogunk mi még találkozni. Még aznap telefonon is keresett amit eddig nem igazán tett. Sokan azt mondták, hogy kizárt dolog, hogy ebből jó és hosszútávú kapcsolat lehessen.

Egy 18 éves lány.


2009. ápr. 4. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a bizonytalanság jó jel mert nem tudja eldönteni hogy legyen e folytatás vagy sem ! Az , hogy ebből milyen kapcsolat alakul ki ez rajtatok múlik , de ha újra összejöttök , érdemes új helyekre menni , tervezni a dolgokat ! Itt a fórumon olvastam valahol hogy ha el is múlik a szerelem...vissza is jöhet , de ehhez idő kell !

Mindenesetre az , hogy nem szakitottatok meg mindenféle kapcsolatot , ez is jó jel !


Sok sikert kivánok Neked !

2009. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én nagyon reménykedem benne, hogy újra együtt lehetünk. De engem meg megijeszt a bizonytalansága, mert végül is tudnia kellene, hogy mit akar. De a remény hal meg utoljára és remélem, hogy ő is ráébred arra, hogy talán neki én kellek.
2009. ápr. 4. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

lehetséges,hogy még összejöttök.

Nekem is így volt a barátommal...1 hónapig jártunk,aztán szakítottunk..hónapokig nem is beszéltünk:S aztán egy napon újra elkezdtünk beszélni,kezdetben msnen majd személyesen is.Nagyon féltem,hogy ha újrakezdjük,akkor nem bírnánk sokáig együtt vagy megcsalna,de nem így lett.Már 10 hónapja,hogy együtt vagyunk és nem bántuk meg.Nem szabad feladni!Gondolj arra,hogy ha nem próbáljátok meg újra talán egy szép kapcsolatot mulasztassz el:)

Persze,egy kicsit teperjen még és győződjön meg róla,hogy tényleg téged akar!

Sok szerencsét:)

2009. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha rájött, hogy mégiscsak te kellesz neki - miért ne?

De ne csinálj mindent ugyanúgy, mint előtte! Figyelj oda jobban rá, és találj ki új dolgokat is!

2009. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én részemről nincs kétség, hogy én mit akarnék! Ő nem tudja, hogy akarja-e azt, hogy újra együtt legyünk. Persze hogy én is félek attól, hogy rövid időn belül szakítanánk na de úgy vagyok vele ha meg sem próbáljuk akkor honnan tudjuk meg? Viszont arra is gondoltam, hogy csak azért jelentkezett mert önző és hiányoztam neki. Ezt úgy értem, hogy rossz volt neki az, hogy hiányzom neki és akkor találkozzunk mert az jó lesz a lelkének. Nem tudom, hogy mit kéne tennem. Mert ő meg megkért, hogy ne beszéljünk egyenlőre arról, hogy lesz-e békülés. Csak ha nem biztos abban, hogy velem akar lenni akkor minek jelentkezett??
2009. ápr. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!