Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet osztályki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet osztálykiránduláson felszedni egy csajt? 14/f

Figyelt kérdés
Szóval a fenti kérdéshez csak annyit tennèk hozzá, hogy a 10 perc a mennyben játékkal akarom. Ez annyi hogy bemegy 2 ember egy szobába és azt csinálnak amit akarnak. Csak beszélgetni akarok vele. Max csók semmi más. :)
2012. febr. 21. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem volt célom megbántani téged, te srác. Szóval bocs, ha a szívedre vetted az egészet.


"Attól, mert Ti unalmasak, vagy túl csúnyák voltatok fiatalon és esélyetek sem volt ilyen játékokra anno, nem kell a fiatalságot leoltani!"

Ezen pedig jó nagyot röhögtem, köszi:) El is tört a bordám, mikor leestem a székről.


"Teljesen természetesek ezek a dolgok és legalább nem isznak, meg drogoznak, hanem normális programmal töltik az estét."

Ezzel viszont teljesen egyet kell értenem.


Érezd jól magad a táborban és aludj jól:)

De ne felejtsd el, hogy a kis csajnak is van lelke, nem lehet csak úgy felszedni meg ilyenek.

2012. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem :) én akivel járni szeretnék azt tisztelem, nem vagyok olyan kigyúrt bunkó...aki hetente váltja a csajokat.
2012. febr. 21. 23:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

De ari vagy:) Akkor szorítok, hogy sikerüljön minden!

Azt jegyezd meg, hogy ha vannak ötleteid, amiből tuti nem lehete baja senkinek, azokat mindig valósítsd meg.:) Csak bátrán!!! Aki nem próbálkozik, nem nyer!

2012. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mostanaban annyi van a bulib*zibol h alapbol ilyeneket kezdunk irni. Tul sokvan abbol h : jajjj felszedem jajj megd*gom jajj elhagyom...jajj masikat keresek... Hajra csak esszel ne legyel szivtelen :D
2012. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!