Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves nő,33 éves ffi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nő,33 éves ffi. Mennyire működhet? Belemennél?

Figyelt kérdés
Képzeld magad a helyzetbe, nemednek megfelelően kérlek. :)

2012. febr. 21. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

Más felfogás, más életstílus. Mindkettőnknek túl sok dologról kéne lemondania ahhoz, hogy működjön.


Max. kalandnak, ha olyan lennék.


22/L

2012. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Egy szopás belefér, de kapcsolat nem.

2012. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

legszebb éveim voltak

23/L

2012. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 évesen, hm. Egy 33 éves pasi már azért tud udvarolni... és én 20 évesen még elég kezdő voltam. Elképzelhető, hogy belementem volna.
2012. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha elég pénzem lesz ennyi évesen és már családalapítás következik, persze. Fiatal feleséget szeretnék, aki szül nekem gyerekeket és rendbetartja a házat és a dolgaimat.


25F

2012. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én igen.

24N

2012. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt anno a szitu! 8éve együtt vagyunk :) és imádjuk egymást!

Azelőtt csak huszonévesekkel voltam, de meg sem közelítették azt a szintet, amit egy ilyen korú ff adni tud már egy nőnek minden szempontból!

Szóval természetesen én belemennék, dehát én elfogult vagyok!

Meg amúgy is, egy próbát megér, nem? Mit veszíthetsz?

2012. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg őszintén kérdezem, mit érez az aki azt mondja hogy harminc fölött családot kell alapítani és férfi. Honnan jön ez? Tudatalatti lenne? Én ugyanis 35 leszek idén de eszembe sem jutna ilyesmi. Nem érzem a késztetést, úgy meg minek?
2012. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a felállás nálunk, mégis 1 éve teljesen jól megvagyunk. 1 hónap után össze is költöztünk, és egy hangos szó sem volt eddig:-)


Én a jövő hónapban leszek 20, ő novemberben töltötte a 33-at!

2012. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:)
2012. márc. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!