Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy ez előfordul?

Figyelt kérdés
Világéletemben a nálam idősebb férfiakra buktam.Az első barátom 14évesen volt, ő akkor 20 volt.A kapcsolatunk 2 évig tartott, aztán Én éreztem úgy, hogy vége.Azóta volt kapcsolatom, de nem mondhatnám hosszútávúnak, mind idősebb volt, de nem sokkal.Most viszont nagyon nagy fordulatot vett az izlésem, már a 35-40-es férfiakért vagyok oda.Olyan szinten, hogy az valami hihetetlen. 19\L
2012. febr. 22. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, vannak ilyen lányok,...nekem is tetszett egy,de ő folyton csak a föcitanárunkról áradozott:D -.-"
2012. febr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
remélem még lesznek ilyenek mikor én leszek annyi.
2012. febr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy tényleg nincs ezzel baj.Csak sajnos igy érzek, nem tudok ezen változtatni.:D
2012. febr. 22. 01:41
 4/9 A kérdező kommentje:
"ilyenek" mindig vannak.:)
2012. febr. 22. 01:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljes családban nőttél fel?
2012. febr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17évesen elment édesapám, de addig tökéletes volt a viszonyunk.Viszont már akkor is az érett Férfiak vonzottak.
2012. febr. 22. 02:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi probléma szerintem! Az érett pasikra buksz..! Ennyi!

Semmi köze a családi viszonyhoz!

Nekem is idősebb pasiaim voltak. 17 évesen 30 éves,21 évesen 32 éves, aztán 25 évesen fordult a kocka :)!

Egy 2 évvel fiatalabbal jöttem össze.28 évesen pedig egy nálam 5 évvel fiatalabb srác "dobogtatta meg a szívem"!


28/N

2012. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Középiskolásként nagyon tetszett egy-két tanárnő. Ez természetes, de a fiatal lányokat is megnéztem. Ha csak az idősebbek érdekeltek volna, akkor el kellett volna gondolkoznom az okán.

Mikor megismertem az exemet (21 volt), ő éppen egy 40-es pasiért volt oda. Mégis az enyém lett és később már örült, hogy nem ment bele abba a kapcsolatba.

2012. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és, hogy komolyan vettetek...Nem írtatok baromságokat.:)Remélem tényleg nem probléma, mert már azon is agyaltam, hogy pszihologushoz kéne mennem...
2012. febr. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!