Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul hogy egy férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul hogy egy férfi csak azért kedves velem, mert tudja hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Röviden: meg akar dugni.
2010. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
pont ez akartam irni hoyg avgy csak megdugni de kitudja?:)nem mi észleljük a jeleket csak te..meg ugyebár ahoz ismernünk kéne hogy feltételezzünk rola vmit
2010. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, ha le akarna rázni akkor valószínűleg figyelmen kívül hagyna, szóval szerintem viszonzott az érdeklődésed, vagy alapból mindenkivel ilyen a tag, függetlenül attól ki akar rá mászni.
2010. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogyan lehetne mélyiteni ezt az érdeklődést?
2010. szept. 24. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A pasinak kellene igazából közeledni. Ha egy nő közeledik, akkor könnyen kihasználhat.

A pasik minden lukat meg tudnak dugni, úgyhogy akkor is ha nem akar tőled semmit.

Én a te helyedben nem dugnék vele a következő egy éven belül.

2010. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én a te helyedben nem dugnék vele a következő egy éven belül."


Az ilyenek miatt fog kihalni az emberiség, mint te.


Kérdezőnek: Nem valószínű, több az esély rá hogy azért kedves veled, mert tetszel neki.

2010. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!