Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Az exem már házas gyereke van és rám írogat a facebook-on, de én annyira haragszom rá, hogy nem akarok neki válaszolni. Mert megcsalt. Én dobtam ki és soha nem fogok neki megbocsátani. 2 év után írt rám. Talán van valami hátsó szándéka? Egy nő ilyenkor mit akarhat tőlem?
2012. febr. 22. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak érdeklődik felőled.Semmi rossz nincs ebben!Hátsó szándék meg végképp.Bocsájts meg neki és írj egy két mondatod.Meglátod te is megkönnyebbülsz!Két év nagy idő.Enyhülj meg .....Neked van barátnőd?
2012. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Hogy mit akar, azt nem tudom.

Viszont azt meg nem értem, hogy miért jó neked, hogy ennyire haragtartó vagy? Rosszat tett veled, haragszol rá, ez rendben van és megértem. De könyörgöm, két éve volt... Rengeteg energiát pazarolsz rá fölöslegesen. Az utálat felemészt. Kérdezd meg, mit szeretne... Aztán még mindig mérlegelhetsz, hogy teljesíted-e, vagy hátsó szándékot feltételezel.

2012. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak nem a tiéd az egyik gyerek? :D
2012. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem reméli, hogy már megbocsátottál és lehet egy normális baráti kapcsolatotok.
2012. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát elsõ két válaszolónál a pont :D
2012. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne válaszolj neki, aztán majd megunja. Ha megcsalt, ne akarjon jópofáskodni és barátkozni, még 2 év után se...
2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Amazing ***** válasza:

Az igazság az hogy egyikünk sem ismeri a régi és a mostani szitut sem.

Lehet hogy csak barátkozni akar a csaj, de lehet hogy egy büdös nagy k.va és kell neki a régi f.sz :D

Haragudni viszont tényleg felesleges, bocsáss meg, derítsd ki mit akar és ha barátkozni akar, nem muszály találkoznotok, ha meg dugni, akkor ha nincs csajod, tedd be neki a kolbit :D

2012. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik paraszt pontozta le az első két választ? Bocs, hogy segíteni próbáltunk, többet nem fordul elő. #2 voltam.
2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most látom!Tényleg mekkora paraszt vagy kedves lepontozó.Ne foglalkozz vele 2es!!Irigy ránk mert jól látjuk a szitut.1es voltam!
2012. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszike kedves bugajakab!!!Aranyos vagy(megint 1es)
2012. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!