Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Az exem már házas gyereke van és rám írogat a facebook-on, de én annyira haragszom rá, hogy nem akarok neki válaszolni. Mert megcsalt. Én dobtam ki és soha nem fogok neki megbocsátani. 2 év után írt rám. Talán van valami hátsó szándéka? Egy nő ilyenkor mit akarhat tőlem?
2012. febr. 22. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én se állnék szóba vele többet.Mindenkinek más a "megbocsájtási" küszöbe,van akinek belefér egy megcsalás van akinek nem.Ha te úgy érzed nem az is rendben van és is így vagyok ezzel.Az idő nm teszi meg nem történné na dolgokat.
2012. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem beszélek egy volt barátnőmmel. 3 év szerelem után hirtelen dobott egy tanárjáért, aki félig magyar, félig amerikai származású volt. 1-2 hónapja ismerte csak. Kiköltözött vele az USA-ba fél év után, gyorsan összeházasodtak hogy legyen zöldkártyája. Mit lehet erre mondani? Időnként bele botlok a Balcsin amikor hazajön nyaralni. Nem szívesen beszélgetek vele, hiába telt el több mint 10 év...
2012. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindegy mit akar nem? Bevezetőt mintha én írtam volna kb. Én se foglalkozok vele, ha megtenném csak veszíthetnék vele.
2012. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet:


1. Haverkodni próbál minden hátsó szándék nélkül, mondván már sok idő eltelt

2. Annyira mégse jött be neki az élet a férje oldalán és visszaslisszolna hozzád. Vagy esetleg valamiféle előnyhöz akar jutni egzisztenciális ügyben és a pénzeden/kapcsolataidon át próbál feltörni.

2012. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!