Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex pasi probléma. Ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex pasi probléma. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lassan több, mint 1 éve szakítottam a volt barátommal. Ő volt az 'első' az életemben. Az unokatesóival mai napig tartom a kapcsolatot. Gyakran hívnak az uncsijai telefonon. A srác szülei mondták, hogy ilyen barátnőt képzeltek el mellé, mint én, első percektől szimpatizáltunk egymással.

A srácnak viszont 2009-ben volt egy autóbalesete, amiben megsérült a feje (idegrendszeri problémái lettek, gyógyszert kellene szednie). Körülbelül 6 hónapra rá ismét volt még egy balesete, amivel szintén kórházba került. Nagyon agresszív lett, már a balesetei előtt is volt olyan, hogy indokolatlanul lett mérges, de mint írtam, a balesetek után egyre rosszabb lett. Volt, hogy úgy megpofozott, hogy elestem, és a fejemet bevertem, vagy a szám felrepedt. Nem merem feljelenteni.



2012. febr. 22. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagytok együtt, akkor nem értem, hogy mi a probléma...
2012. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pedig azt kéne...
2012. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hívogat, és ha az uncsijánál vagyok, ott van. Nagy vonalakban tudják az unokatesói, hogy mi a helyzet. Próbálják távol tartani tőlem, de nem megy...
2012. febr. 22. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ne találkozz az unokatesóival, max ha ő nincs ott. gondolom nincsenek összenőve. vagy hívd el magadhoz az uncsitesóit, és akkor ő nem jön
2012. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleivel hogy intézzék a gyereküket, mert nem akarod a jó kapcsolatot így tönkretenni.Ha azután bántott hogy külön vagytok akkor viszont kapásból feljelenteni,hisz "egy idegen" megtámadott.
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!