Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 2év után. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 2év után. Azt mondta nem érez már úgy mint a legelején és ez nem fog változni. Látom a probléma forrását, és tudom hogy mi mindent megtehetnénk azért hogy újra jók legyünk együtt. De ő már végképp nem akarja. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ellaposodott a kapcsolatunk,olyanok voltunk mint akik ezer éve házasok.Én megértem őt,nálam is alábbhagytak az érzelmek kicsit,de szerintem most jött el az az időszak,amikor újra kell éleszteni a szerelmet,mert átalakulna valami mássá,azaz szeretetté...De ő nem is lát esélyt arra hogy jó legyen,mert 2hónapja úgy érzi hogy csak vagyunk,meg szeret,de nem szerelemből.Pedig tényleg annyi lenne,hogy feldobjuk a kapcsolatot,mert mindig otthon ültünk,tv-t néztünk,a szex is kevés volt...
2008. nov. 9. 08:05
 1/5 A kérdező kommentje:
írjatok légyszi!
2008. nov. 9. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha igazán szeretsz valakit, el tudod engedni. Ez nagyon nyálasan hangzik, de a helyzet az, ha a párod egyáltalán nem nyitott az újrakezdésre, akkor ő már ezt a kapcsolatot lezárta magában. Ne légy erőszakos, ne alázkodj meg. Hagyd, hadd menjen. Ha szeret, úgyis visszajön hozzád!Kitartás!
2008. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én elengedtem,nem is ellenkeztem,nem könyörögtem,csak most vagyok ilyen szarul....
2008. nov. 9. 11:35
 4/5 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi!!!
2008. nov. 9. 12:31
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne engedd el! Ha igazán szereted akkor harcolj érte. Nálam pontosan ugyanez a szituáció volt, ugyanígy 2 év után... De én nem hittem el, hogy vége lehet. 1,5 hónapig voltunk külön, ami alatt szenvedtem eleget, de nem adtam fel. Visszajött hozzám. Azóta eltelt másfél év, és már együtt is élünk. Néha kell egy kis szünet, hogy rájöjjön a másik, hogy mit is érez. Ha mindig melletted van , nem fogja megtudni, mennyit is jelentesz neki. Ha hiányzol neki, vissza fog menni hozzád. Csak kitartás, és ne hagyd, hogy elfelejtsen. És néha fel kell adni a büszkeséget, mert szerelem és büszkeség nem mindig lehet egyszerre...
2008. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!