Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha 1 magyar lány és 1 roma férfi 1 párt alkotnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 01:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek a 2. válaszolóval :) szerintem semmi akadálya ha mindkét fél tiszteli sé szereti a másikat :D
2009. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
Én akkor sem járnék egy romával,ha szeretném. De ilyen elő sem fordulhat,sajnos túl sok a rossz tapasztalatom velük szemben (szabolcsi vagyok). Tehát a legtöbbjüket gyűlölöm. Ez van. Ha meg ilyet látnék..különösebben nem érdekelne,mert nem az én életem, de azt gondolnám én is,hogy így is sokan vannak, nem kéne mégjobban keveredni! Sajnálom,de ez a véleményem.
2009. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%
egyetértek az első válaszolóval...
2009. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%

A komment megírásának időpontja: ma 01:53

Pontosan így van, nagyon jól látod kedves kérdező (:

Én ismerek nem egy ilyen párt, és tökéletesen megvannak, szeretik egymást, és még nem volt probléma közöttük a származásuk miatt. A szüleik és a baráti körük is teljesen toleránsak egymással.

Mellesleg a magyarországi romák közt sincs már teljesen 100%-os roma vérű. Mindegyikben van egy kis magyar, úgyhogy kár erőltetni ezt a ne keveredjünk dolgot.

Főleg, hogy ha a romák csak romákkal házasodnának, mert csak rosszabbodna a helyzet.(vérfertőzés)

2009. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a véleményem hogy mindenki maradjon a saját fajtájánál.Ezek a "vegyes kapcsolatok" úgyse tartósak(statisztika).Mivel 2 egymástól teljesen eltérő kultúrában nevelkedett ember nem fogja hosszabb ideig megtűrni egymást.Ez történt a barátnőm testvérével is.Romához ment férjhez,szült neki gyereket...stb.Csak a romának eszébe se jutott elmenni dolgozni annál inkább ivott meg szerencsejátékozott.Végül a csaj válni akart-csak hoppá-romáknál nincs olyan hogy válás!Úgy kellet elszöktetni a putriból a gyerekkel együtt.És most bujkálni kell nekik mert kitudja mikor talál rájuk a fickó és veri meg őket.
2009. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem jó volt barátnőm is összejött egy romával és jártak... na ebből én nem kérek sose járnék roma csajjal...
2009. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
összejönni egy dolog...de félvér gyereket szülni?... hát ne gyarapitsuk a c..kat
2009. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
46%
Nekem már csak azért sem lenne roma barátom, mert nem akarom, hogy Magyarországon elterjedjenek a félromák...Ha mindenkinek lenne roma barátja, akkor főleg. Ennyiben is támogatom szegény kis Magyarországot.
2009. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha szereted, mit érdekel téged, mit szólnak hozzá mások? Ha pedig ide feltettél egy ilyen kérdést, inkább azon gondolkozz el, hogy tényleg szereted-e??
2009. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretik egymást, és mind a két fél tisztességess, és nem bántja a másikat, akkor ok. Nem tudom hogy mi a baj azzal hogy ha vkinek roma a pasija..:P Annyira rasszista itt mindenki. Csak nem tudom hogy mire fel?XD Semmi baj az ilyen párokkal. A tisztességes romák tényleg nem "kirakatban vannak". Azt veszem észre hogy az emberek nem ismerik eléggé az embertársaikat. Nagyon felületesek. NEm mondom hogy ebben a roma kérdésben a magyarok a hibásak, mer nem, de a magyarnak is, és a cigánynak is javítani kéne a hozzáálláson. A magyar befogadóbb lehetne, a roma meg nem kéne h bűnözzön. Ezzel meg is lenne oldva a dolog, de ugy látszik, ez nem jut minden embernek az agyába el.
2009. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!