Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha 1 magyar lány és 1 roma férfi 1 párt alkotnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 01:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Polgárosult zenész cigány családból származó apám és paraszti/gyári munkás családból származó anyám gyermeke vagyok. Anyám családja nem örült a dolognak, de hamar látták, hogy nincs miért aggódjanak. Azonban a környezettől - egyes tanárok, osztálytársak - kaptam elég sok kellemetlen távolságtartást, lenézést, gúnyolódást. Ma is észreveszem, ha egy telefonbeszélgetés után a személyes találkozáskor valakinek "megfagy" az arcán a mosoly. Pedig rajtam nem is nagyon látszik. A legnehezebb, állítom, a félvér gyerekeknek. Se ide, se oda nem tartoznak. De azért örülök, hogy apám és anyám gyermeke lehetek. Egyszer talán megjavul a világ.
2009. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
23%
Isten nem azért teremtette az emberi fajokat, hogy azok keveredjenek...
2012. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
59%
Elborzadva nézem a mai tini lányokat, ahogy egy ilyennel szóba állnak! Kézenfogva járnak le-s fel az utcán! Ezek azt akarják, minél több magyar csajjal kikezdeni, hogy minél jobban keveredjenek, 25 év mulva már többen akarnak lenni mint a magyarok, ha a lányoknak volna egy csepp esze, elzavarná mindet vissza az anyjába! Akkor amikor ilyet csinálnak egy gyönyörü szép magyar lánnyal, mint a Bándy Katával, soha!!!!! soha!!!!! Ezek gyülölik a magyarokat kedves magyar lányok!!!! Miért nem értitek meg???
2012. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
én az ilyet mélyen elítélem
2013. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Ebben semmi rossz nincs...a barátom szülei is ilyen helyzetben vannak csak fordítva,és 20 év után is együtt vannak...mondjuk én meg se mondtam az anyukájáról,csak később derült ki,de kit érdekel??nem a hova tartozás számít,hanem a viselkedés.
2013. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

" Isten nem azért teremtette az emberi fajokat, hogy azok keveredjenek..."

Kedves okos hozzászóló ezt meg tudod erősíteni valami bibliai idézettel?

Egyébként az ember a faj, nem a roma, stb. de látom, a biológia sem az erősséged.

Én a Bibliában csak olyasmit olvastam, hogy Isten az embert saját képére teremtette.


A kérdezőnek válaszolva: egy nagy lakótelepi házban lakok, és a szomszédunk egy pont ilyen pár. A pá is és a gyerekek is nagyon kedvesek és aranyosak, SOHA sem volt velük semmi gond. EGYSZER SEM! Ellentétben sok más, magyar lakóval, akik ellehetetlenítik a közgyűlést, műbalhék miatt perelik a házat, nem fizetik a közös költséget, stb.


Szóval én azt mondom, hogy ha látok egy ilyen párt, akkor nem ítélkezem, akkor zavar a dolog, ha a viselkedésükkel van gond, vagy a férfi bántja, megalázza a nőt, stb. de ez nem "rasszkérdés", mert ez fehér párok között is éppen úgy zavarna.

2014. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
16%

"Kedves okos hozzászóló ezt meg tudod erősíteni valami bibliai idézettel?"

Kedves, okos, válaszoló!

Nem, nem tudom megerősíteni, de ez eléggé nyilvánvaló, hogy nem kellene még jobban elkorcsosulnia az emberi fajnak. Igen, a biológia nem az erősségem, mindig vért izzadtam év végén. Sajnos én se vagyok tökéletes. A beszélgetést nem folytatom veled. Úgyse fogunk egyetérteni, meggyőzni úgyse tudlak, nem is akarlak. Szevasz

2014. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Amíg midketten nyitnak a másik felé,nincs gond.Volt szomszédom-Isten nyugosztalja- roma volt,a felesége pedig egy világos bőrű kék szemű magyar nő.Tök szépen eléltek,a férfi gondozta a kertet,dolgozott,olykor sütött palacsintát.Nő meg nevelte otthon a két gyereküket.Ilyenre is van példa,csak nagyon kevés. :(
2014. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
77%
Romaó és Júlia
2014. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
26%
Undorító 😂
2021. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!