Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt tudtatok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tudtatok túl lépni a szakításon? Mennyi ideig voltatok együtt előtte?

Figyelt kérdés
CSak várom, hogy múljon az idő, mert az állítólag segít. De mennyi idő? Van aki azt mondja, hogy legalább fele annyi, mint amennyit együtt voltatok. Én nem akarok másfél évig szenvedni, ebbe beledöglök.
2012. febr. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én 1 évig voltam vele együtt és bíz bele tellett 4 hónap mire teljesen túl léptem rajta..
2012. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez változó. A volt barátommal kb. 1,5 évig voltam együtt, de pár hónap alatt túltettem magam a szakításon. Egy régebbi barátommal meg csak 3 hónapig voltam, de fél év kellett, míg elfelejtettem őt. Sok minden közrejátszhat, hogy elfelejtsd őt, pl. barátok, új környezet, hobbik, új szerelem...
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolat,2 év telt el,még most is hiányzik,de kezdek túllépni. Az a baj,hogy itt lakik nem messze. Sokminden közrejátszhat..
2012. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg dologtól függ.

"Van aki azt mondja, hogy legalább fele annyi, mint amennyit együtt voltatok." Ez hülyeség! 7 éves kapcsolatomon 2-3 hónap alatt túl voltam, mert a vége már nem volt jó, nem sírtam igazán vissza. Hatalmas szerelem volt pedig eleinte.

Kitartást neked, szorítok, hogy hamar javuljon. Ne ezen pörgesd az agyad, hogy hú, milyen szar most, hanem találkozz a barátaiddal, mozdulj ki, segíteni fog.

2012. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még 5 évig sajnáltatnom kellene magamat...

Mivel én akartam szakítani és kapcsolat sem volt olyan csodás, megváltás volt a szakítás.

2012. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!