Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két, nagyon különböző értékren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két, nagyon különböző értékrendű ember lehet együtt boldog?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy hosszútávon működne.
2012. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Embere válogatja sztem. Van akiknél simán működik, van akiknél nem. Sztem h rendes választ tudjunk erre adni, ismerni kéne hozzá a 2 embert.

"Az ellentétek vonzzák egymást"

2012. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem,nem
2012. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rövidtávon igen, hosszútávon kizárt
2012. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem hiszem. én havernak simán el tudok fogadni valakit, aki a teljes ellentétem, vicces az ilyen fajta felszínesség, de szerelemnél fontos az egyetértés, és hosszútávon zavarna, ha nem tudnánk dönteni néhány dologban vagy leszarnánk a másik véleményét
2012. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az ellentétek, csak a fizikában vonzzák egymást.

nem valószínű hogy hosszú távon működne ez, bár ha iszonyatosan alkalmazkodó vagy és hozzá idomoulsz akkor lehet.

2012. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát hosszútávon halott a dolog, rövid távon akár működhet, de baromi sok ellentéte fog majd szülni így is...
2012. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miben különböző az értékrendjük. Mert nekem van olyan (közeli) ismerősöm, akivel elvben teljesen különbözik az értékrendünk, de ha elkezdünk mélyebben beszélgetni, akkor kiderül, hogy nagyon is egyformán gondolkodunk a legtöbb dologban. Tehát lehet, hogy csak a felszínen, a "címkék" szintjén más, egyébként meg hasonló...
2012. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!